banner56

Payitaht Abdülhamid Neden Yayınlanmadı | 83. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Payitaht Abdülhamid TRT1 Ekranlarında Her Cuma Akşamı Seyircisi İle Buluşuyor. Peki 83. Bölüm Merakla Beklenirken Bu Hafta Neden Yayınlanmadı? Ne Zaman Yayınlanacak? Payitaht Abdülhamid 83. Bölümde Neler Olacak?

Payitaht Abdülhamid Neden Yayınlanmadı | 83. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Sultan Abdülhamid Han'ın hayatını anlatan ve her hafta seyircisini ekrana kilitleyen Payitaht Abdülhamid'in beklenen 83. bölümü bu hafta TRT1 ekranlarında yayın akışı sırasında yer almadı. Hayranlarının merakla beklediği bölüm alınan bilgiler doğrultusunda Beraat Kandili nedeni ile "Beraat Kandili Özel" programından dolayı yayınlanamadı. Fakat dizinin tekrar bölümünün bu hafta yayına girerek 26 Nisan Cuma günü seyiricisi ile buluşacağı öğrenildi.

Payitaht Abdülhamid'in 83. Bölümünde Neler Olacak

83. bölüme Sultan Abdülhamid Han "Yeni bir oyun perdesi açılıyor karşımızda. O perde açıldığı vakit hazırlıklı olmalıyız." sözleri ile başlıyor. Edmund, Sabahattin'in Osmanlı'nın yıkılmasına neden olacağından haberinin oldığını söylüyor. Yine çeşitli oyunların döndüğünü anlayan Sultan Abdülhamid Han hazırladığı planın devreye sokulması emrini verir. Rotshild ise Sabahattin'e yıkılan Osmanlı'nın mimarı olacağını fakat Sabahattin'in bundan bihaber olduğunu söyler. 

Payitaht Abdülhamid'in 83. Bölüm 2. Tanıtım Filmi Yayınlandı

Seyircilerin merakla beklediği 83. bölümün 2. tanıtım filmi yayınlandı.

Sultan Abdülhamid "Gün gelecek, hepiniz birleşip üzerimize saldıracaksınız, o güne hazır olacağız." diyerek her türlü ihtilale karşı hazırlıklı olduğunu söyler. Sabahattin ise Osmanlı'nın yeni mimarı olma hayalleri ile "Benim kalbimden çıkan ateş, bu gece Payitaht'ı yakacak" diyerek harekete geçen düşman safında yer alır. Sultan Abdülhamid Han'ın savaşa ve darbeye hazırlıklı olduğunu, korkmadığını anlayan Rotshild ise "İhtilal isteniyorsa, bunun yolu kan dökmeyledir" diyerek harekete geçiyor. Fakat Hünkar " Her zoru göğüslüyoruz. Devletin haysiteni çiğnetmem. Geliniz! Gemilerinizle mi geleceksiniz? Çanakkaleyi geçebilirseniz buyurun gelin!" sözleri ile kararlılığını vurguluyor.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22