Taşkıran Başkanlığında İlk İl Divan Toplantısı Yapıldı.

Yeniden Refah Partisi Mayıs ayı İl Divan Toplantısı, parti il binasında geniş katılım ile düzenlendi.

Reklam
Taşkıran Başkanlığında İlk İl Divan Toplantısı Yapıldı.
29 Mayıs 2021 - 10:22
Divan toplantısına Yeniden Refah Partisi Karaman Hatibi Mevlut KOÇ, Yeniden Refah Partisi Karaman Bölge sorumlusu Ramazan KAYA, Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı Ahmet TAŞKIRAN, başkan yardımcıları, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı. 

Divan toplantısında Yeniden Refah Partisi Karaman hatibi Mevlut Koç Partililere Teşkilat çalışması hakkında bilgi verdi. Yeniden Refah Partisi Karaman Bölge sorumlusu Ramazan Kaya ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunurken,  Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı Ahmet TAŞKIRAN da Türkiye Refah’ın iktidarına hazırlandığını söyledi.
Yeniden Refah Partisi Karaman Bölge sorumlusu Ramazan Kaya; “Dünyada, bölgemizde, ülkemizde çok önemli gelişmeler oluyor. Biz milletimiz adına önemli gördüğümüz konularda bir takım temennilerde bulunuyoruz. Ancak yetkili olanlar da aynı bizim gibi hem de mangalda kül bırakmayacak şekilde temenni ediyorlar. İcraatı kim yapacak bilemiyorum? 
Mevcut iktidarın hem yerelde hem de genelde ülkemizi getirdiği durum da işin karnesidir. Problemlerimiz çözülmek yerine adeta iyice derinleşti, kronikleşti.
Hepimizin malumu ülke olarak bir ekonomik sıkıntının içerisindeyiz. Hükümet kendi israflarını azaltmak yerine kamu kurumlarını küçültme ve bir yere birleştirme yoluna gidiyor.
Bir de asli göreviniz olan yapmakla yükümlü olduğunuz asfalt dökme, üstgeçit, kanal yapımı,  çevre düzenlemesi gibi eser olarak sayılmayacak hizmetleri de vatandaşımıza lütufmuş gibi sunuyorlar.

Değerli kardeşlerim, eskiden köylümüz tek bir ürün ekip hayatını idame ettirebiliyordu. Şimdi yılda neredeyse 3-4 ürün kaldırıyor. Ama bırakın hayatını idame ettirmeyi üstüne üstlük bir yığın da borçla çıkıyor. Sadece Köydeki halkımız değil, şehirdeki halkımızda böyle. En kısa sürede Milli Görüş iktidarıyla milletimizin yüzü gülecek.” dedi.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı TAŞKIRAN, “Karamanızın, ülkemizin sorunlarını biliyoruz. Yine aynı şekilde çözümlerini de biliyoruz. Mevcut iktidar cumhuriyet tarihinin en çok borç yapan iktidarı maalesef. Yeniden Refah Partimizin iktidarında tıpkı 54. Erbakan Hocamızın iktidarı gibi destanlar yazacak. Bizler borç hükümeti değil, milli kaynaklarımızı faaliyete geçirerek milletimizin yüzünü güldüreceğiz. En kısa zamanda Hilalin aydınlığında Başağın bereketi sadece ülkemizde değil bütün dünyada görülecek. Çünkü biz insanlığı refahı için çalışanlarız.

Genel Başkanımız Dr. Muhammed Fatih Erbakan’ın iktidarı dünya siyasetine bile nezaket ve saygınlık katacağına inanıyoruz. Tüm hemşerilerimizi de bu kervanda olmaya davet ediyoruz. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Hepinizi hürmetle muhabbetle selamlıyorum. Allaha emanet olun.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum