banner56

Yollarbaşı Spor Tekrardan Liderlik Koltuğuna Oturdu

Yollarbaşı Spor & Ermenek Belediye Spor Maçlarının Ardından Liderlik Ünvanını Alan Takım Belli Oldu

Yollarbaşı Spor Tekrardan Liderlik Koltuğuna Oturdu

Hafta Sonu 10 Mart Pazar günü Yunuskent Stadında oynanan maçta liderlik yarışı vardı. Maç eksiği olan Yollarbaşı Spor Ermenek Belediye Spor'u 4-1 yenerek liderlik koltuğuna oturmayı başardı. Oynanan maçın ardından Yollarbaşı Spor yönetiminden Mehmet AYDINLI sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada;" 2 haftadır haksız yere 2 maç ceza alan kaptanımız Samet Var ın takımıza katılması ile çıkışımız devam etmiştir. Kaptanımız bu maçta takımı toparlayıcı ve güzel oyunu sayesinde 3 golle hatcrik yaparak yıldızlaşmıştır. Kendisine bu özverisinden dolayı Yollarbaşıspor yönetimi olarak çok teşekkür ederiz. Diğer golümüz Yunus Tunç kardeşimizden gelmiştir. Güzel oyunları için diğer oyuncularımızıda teker teker kutlarız. Hepsini alınlarından öpüyoruz. Siz bu ligin en iyilerisiniz gurur kaynağımızsınız. Bu inanmışlığın daha fazla çalışarak bizi BAL Ligi hedeflerine ulaştıracağı kanaatimiz herzaman olduğu gibi devam etmektedir.

Maçtan önce maç eksiği ile 2. sırada bulunan takımız bu haftaki galibiyetle tekrar liderlik koltuğuna oturmuştur.

Büyük Yollarbaşıspor taraftarı size her zaman ki gibi yanımızda olduğunuzu hissetmek bizi ayrıca motive etmektedir. Bu başarımızda en büyük paylardan biri gerçekten siz olduğunuzu bilmenizi isteriz. Çok teşekkür ederiz . Varlığınız bize güç veriyor.

Her zaman söylediğimiz gibi bizimkisi memleket meselesi. " dedi.Takımın Teknik Direktörü Ramazan KOLUKISA ise;" Takımımla gurur duyuyorum, sıkı çalışmalar neticesinde yükselmeye devam edeceğiz. Hayallerimiz bizi hedeflerimize ulaştırıyor. Oyuncularımızın hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu başarı hepimizin başarısıdır. Taraftarlarımıza da ayrıyeten teşekkür etmek istiyorum. Onların desteği herşeyden önemli, onlar var ki biz varız. İyiki varsınız. " dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 17:45
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22