banner56

Şampiyonluk Yakın Meşaleleri Yakın

Karaman Amatör Ligi'nde 7 ci hafta maçları oynandı. Ligne Nağmalup liderliğini sürdüren Yollarbaşıspor bu haftada farkı kazandı.

Şampiyonluk Yakın Meşaleleri Yakın

Karaman Amatör Ligi'nde 7 ci hafta maçları oynandı. Lig'de Nağmalup liderliğini sürdüren Yollarbaşıspor bu hafta da farkı kazandı.

Saat 12'de Yunuskent Stadyumu'nda oynanan maçta Yollarbaşıspor Selçukluspor'u 6 -  0 mağlup ederek, liderliğini perçinledi.

Kulüp yetkilierinden yapılan açıklamada ; '' 

Futbolcularımızi büyük mücadeleleri için tebrik ediyoruz. Siz en iyilerisiniz. Sizlerle gurur duyuyoruz.

Yönetimde bulunan abilerimiz kardeşlerimiz emekleriniz canhıraş çabaniz takdire şayandır.

Bizleri bugün yanliz birakmayan her geçen gün sayıları artan yollarbasi Spor taraftarı çok teşekkür ederiz . Ayaklarınıza sağlık. Varlığıniz bize güç veriyor.

Birlik beraberliğimize vesile olsun memleket meselesi olarak gördüğümüz bu faaliyetin yollarbasili herkes tarafından samimi şekilde desteklenmesini rica ediyoruz.

Bizim bu yapmış olduğumuz faaliyetin para olmadığını makam ve mevki olmadığını makam ve mevkinin geçici oldugunu mülkiye amirlerine kanaat onderlerine anlatın anlattirin. Bu faaliyetin torunları için çocukları için olduğunu anlatın anlattirin. Bu faaliyetin yol yapmak su patlagi yapmaktan daha değerli olduğunu anlatın anlattirin. Yok olmaya yüz tutmuş yollarbasinin Karamanda ülke genelinde yurt dışında tanitilacagini anlatın anlattirin.

Biz dertliyiz dertli. Bizim gibi dertlenen samimi duygularla memleket meselesi goren herkese saygı sevgilerimizi sunuyoruz.

Unutmayın siz varsaniz biz varız bizimkisi memleket meselesi... '' denildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2018, 23:26
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22