Karamanlı Judocu (TOHM) davet edildi

Karamanlı Judocu (TOHM) davet edildi
banner52
Karaman Gençlik ve Spor Kulübü judo sporcusu Feyzullah Enes Uysal, Samsun’da bulunan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’ne (TOHM) davet edildi.

2014-2015 yılı Türkiye şampiyonalarında aldığı başarılı sonuçlarla tüm dikkatleri üzerine çeken, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü judo sporcusu olan Feyzullah Enes Uysal, Samsun’da bulunan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’ne davet edildi.

Karaman’da judo antrenörleri Ahmet Ömre Türe ve Fadim Sarvan nezaretinde judo eğitimi gören başarılı sporcu F.Enes Uysal, başarılı olabilmek ve Türk sporuna katkıda bulunmak için daha çok çalışacağını ifade etti.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ve Türkiye’de önemli projelerden biri olan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri(TOHM) projesi ile burada yetişen sporcular Türk sporu adına önemli başarılara imza atacaklar ve ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Sporcumuzu tekrar kutlar, başarılar dilerim” diye konuştu.Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2015, 13:06
banner36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER