banner56

Karaman’dan, Milli Takım Kampına 3 Sporcu gidecek

Karaman Gençlik ve Spor Kulübü Oturarak Voleybol takımı antrenörü Aziz Hopyar ve sporcular Metin Karaca, Samet Can Karasu ile Muhammed Öz, Aksaray’da düzenlenecek Oturarak Voleybol milli takım kampına davet edildi.

Karaman’dan, Milli Takım Kampına 3 Sporcu gidecek

Karaman’da yaklaşık 3 yıl önce kurulan ve Oturarak Voleybol Süper Ligi’ne kadar yükselme başarısı gösteren Karaman Gençlik ve Spor Kulübü Oturarak Voleybol takımı Karaman’ın gururu olmaya devam ediyor. Son olarak 3-13 Ocak tarihleri arasında Aksaray’da düzenlenen milli takım kampına antrenör ve sporcu verme başarısı gösteren Karaman temsilcisi, 24 Ocak-03 Şubat tarihleri arasında Aksaray’da üçüncüsü düzenlenecek milli takım kampına antrenör Aziz Hopyar ve sporcular Metin Karaca, Samet Can Karasu ile Muhammed Öz milli takım kampına davet edildi.

Oturarak Voleybol Milli Takım Baş Antrenörü Yusuf Kenan Kök eşliğinde çalışmalarına devam ettiklerini belirten Hopyar, “Hırvatistan’ın Porec kentinde düzenlenecek Paravolley Avrupa Şampiyonası ön eleme müsabakaları öncesi hazırlıklarımıza devam ediyoruz.  Takım sorumluluğunun ilimizden bir sporcuya verilmesi ise bizler için ayrı bir gurur kaynağı oldu. İnşallah bu kampımıza en iyi şekilde değerlendirerek milli takımımıza sporcu vermeye devam ederiz” şeklinde konuştu.

Milli takım kadrosuna davet edilen antrenör Aziz Hopyar ve sporcular Metin Karaca, Samet Can Karasu ile Muhammed Öz’ü tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek ise, “Karaman’da bu spora gönül vermiş kardeşlerimiz gerçek bir aile olarak başarıdaki temelleri en sağlam şekilde atmışlardır. Bugün baktığımızda ise bu fedakarlıklarının ve çalışmalarının karşılığını en iyi şekilde alıyorlar.  Hırvatistan’da düzenlenecek Oturarak Voleybol Avrupa Şampiyonası eleme müsabakalarında milli takımımıza ve sporcularımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER