banner56

Karaman'a Bir Gurur Daha | Helal Olsun Gençler

Karaman'ın Milli Judocuları Eda KARADEMİR, Ezgi KARADEMİR ve Enes UYSAL Bosna Hersek'te Düzenlenen Gençler Judo Balkan Şampiyonasına Katıldı.

Karaman'a Bir Gurur Daha | Helal Olsun Gençler

Karamanlı sporcular Karaman'ı gururlandırmaya devam ediyor.

Karaman'ın milli sporcuları olan judocularımız Eda KARADEMİR, Ezgi KARADEMİR ve Enes UYSAL Bosna Hersek'in Zvornik kentinde düzenlenen Gençler Judo Balkan Şampiyonasına katılarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Bosna Hersek'in Zvornik kentinde Gençler Balkan Judo Şampiyonası düzenlendi. Şampiyonaya milli takım kadrosunda yer alan Karamanlı milli judocularımız 52 kiloda Eda KARADEMİR, 57 kiloda Ezgi KARADEMİR ve 66 kiloda Enes UYSAL katıldı. Karamanlı sporcularımız üçüncülük kürsüsünde yer alarak 3 ayrı bronz madalyanın sahibi oldular. Düzenlenen şampiyonada Judo Antrenörleri Ahmet Ömre TÜRE'de  yer aldı. Judokalarımızın Balkanlardaki üçüncülüğü ise Karaman’da büyük bir sevinçle karşılandı. 

Karamanlı milli sporcularımız elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman BEBEK, “Bosna Hersek'te düzenlenen Gençler Balkan Judo Şampiyonası'nda mücadele eden milli sporcularımız Eda ve Ezgi KARADEMİR ile EnesUYSAL'ın başarıları bizleri gururlandırdı. Sporcularımızın başarısında emeği geçenleri tebrik ediyor, millilerimize spor hayatlarında başarılar diliyorum.” dedi.

Bizlerde Karamanlılar adına milli sporcularımıza başarılarından dolayı teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Karaman sizinle gurur duyuyor.

Karaman Haber / Karaman Spor Haberleri

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 17:49
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22