banner56

Karaman Judo Yine Gümbür Gümbür

Karaman'ın Gururu, Judo Takımı Kiliste Judo Turnuvasında Takım Halinde 2. Olarak Büyük Bir Başarıya Daha İmza Attı

Karaman Judo Yine Gümbür Gümbür

Kilis Belediyesi tarafından düzenlenen ve UNICEF tarafından finanse edilen, "Her Çocuk İçin Sosyal Uyum" projesi kapsamında 20 ilden 400 sporcu, Kilis 7 Aralık Kapalı Spor Salonunda Judo Turnuvası için buluştu. Turnuvaya Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Judo Antrenörlerinden Ahmet Ömre TÜRE eşliğinde katılan Karaman ekibimiz, takım olarak ortaya koyduğu muhteşem performansta tüm dikkatleri üzerine çekerek, turnuvayı 2 olarak tamamladı. Karaman ekibi minikler, süper minikler ve yıldızlar kategorilerinde toplam 12 madalyanın sahibi olarak Karamanlıları yine gururlandırdı.

Bireysel olarak mücadele edilen kategorilerde sağlanan dereceler ise şöyle oldu;

Süper Miniklerde Ahmet Hasan Turan ve Ayşenur Keskin birinci, Miniklerde Veli Şimşek, Serdar Arslan, Vahit Eren Eser, Azra Su Adalı birinci, Meryem Mumcu ikinci, Rumeysa Sena Uysal, Hüseyin Peskir üçüncü, yıldızlar kategorisinde ise Feyza Koç ikinci, Nisa Avcı ve Rabia Serçeli üçüncü oldu.

Kilis'te düzenlenen "Her Çocuk İçin Sosyal Uyum" projesi kapsamında büyük başarı sağlayan Karaman ekibini tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman BEBEK, “Kilis’te 20 ilden 400 sporcunun mücadele ettiği turnuvada sporcularımızın ortaya koyduğu performans ve elde ettikleri dereceler bizler için gurur kaynağı oldu. Judoda elde edilen bu güzel dereceler bizlere Karaman’da judo altyapısının sağlam bir şekilde büyümeye devam ettiğinin en güzel göstergesi oldu. İnanıyorum ki altyapıdan yetişerek gelen bu pırıl pırıl çocuklarımız ileride ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Bu başarılarından dolayı sporcularımızı kutluyor, başarısında emeği geçenleri tebrik ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 16:52
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22