banner56

Karaman Belediye Spor'da Yeniden Teknik Direktör Değişikliği

Karaman Belediye Spor'da Tenik Direktörlüğe Getirilen Sertan ESER'in Görevi Sportif Direktör Olarak Değiştirildi, Teknik Direktörlüğe Ercan KUL getirildi.

Karaman Belediye Spor'da Yeniden Teknik Direktör Değişikliği

Karaman Belediye Spor'da değişimler devam ediyor. Transferlerin yanı sıra takımın alt ve üst kadrosuda tamamen değişiyor.

Yeni Başkanın Mustafa KARAKAŞ seçilmesinden sonra takımda belli başlı değişiklikler gerçekleştirildi. Bu değişikliklerden biriside takımın teknik direktörü oldu. Karaman Belediye Spor geçtiğimiz 14 Haziran 2019'da teknik direktör olarak Sertan ESER ile anlaşmıştı. Transferlerin gündemde olduğu şu günlerde Karaman Belediye Spor yönetimi teknik direktörlük görevine Ercan KUL'un getirildiğini, Sertan ESER'in ise Sportif Direktör olarak görevlendirildiğini bildirdi.

( Sertan ESER'in, Karaman Belediye Spor Teknik Direktörlüğü'ne Getirildiği Zaman Kulübün Sosyal Medya Hesabından Yapılan Paylaşım )

( Ercan KUL'un, Karaman Belediye Spor Teknik Direktörlüğü'ne Getirildiği Zaman Kulübün Sosyal Medya Hesabından Yapılan Paylaşım )

Karaman Belediye Spor 2019-2020 sezonunda teknik direktörlüğe Ercan KUL ile devam ediyor.

Karaman Belediye Spor Başkanı Mustafa KARAKAŞ yapmış olduğu basın açıklamasında;

“İlk sezonumuz olmasına rağmen oldukça iddialı bir şekilde lige başlamak istiyoruz. Daha önceden de açıkladığımız üzere hedefimizi şampiyonluk olarak belirledik. Karaman Belediyespor adına Bölgesel Amatör Ligine Veda Sezonu adını verdiğimiz bu dönemde hedefimize ulaşabilmek için yönetim olarak ince eleyip sık dokuyoruz.

Daha önce Karamanımızın evladı olan arkadaşımız, kardeşimiz Sertan Eser hocamızla birlikte çalışmak için görüşmemiz olmuştu ve anlaşma sağlamıştık. Kendisi ile yaptığımız istişareler neticesinde şampiyonluk hedefimize ulaşabilmek için bir sportif direktörlük oluşturulmasına karar verdik. Sertan hocamız, Karaman Belediyesporumuzun sportif direktörü olmuştur. Hocamızın deneyimlerinden faydalanacağız, takımımızı birlikte oluşturacağız. Aynı zamanda alt yapıya önem vererek Karaman’ı bir spor şehri haline getireceğiz.

Yine yaptığımız görüşme ve değerlendirmeler sonucunda Bölgesel Amatör Ligi’ni iyi tanıyan bir teknik adamla çalışma noktasında mutabık kaldık.  Takımımıza teknik direktör olarak da kariyerinde Bölgesel Amatör Ligi şampiyonluğu bulunan, Kırşehir Belediyespor’u şampiyon yaparak 3. Lige taşıyan tecrübeli futbol adamı Ercan KUL’da karar kıldık. Teknik kadromuzun takımımıza ve şehrimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.

İnşallah takımımızı da şampiyonluk hedefimize uygun olarak oluşturacağız. Transferlere başladık. Karaman için en iyisini yapmak istediğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Hem yönetim, hem takım hem de şehir olarak kenetlenecek, başarıya odaklanacak ve Allah’ın izni ile sezon sonunda da şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz.” dedi.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22