banner56

Karaman AK Parti Milletvekili Recep Şeker Hemen Duruma Müdahale Etti

Karaman Belediyespor'un hafta sonu oynayacağı Yatağan Spor maçına atanan Alanyalı hakem tepkilere neden oldu. Bunun üzerine Karaman AK Parti Milletvekili Recep Şeker hemen duruma müdahale etti.

Karaman AK Parti Milletvekili Recep Şeker Hemen Duruma Müdahale Etti

BAL Ligi 7. grupta şampiyonluk mücadelesi veren temsilcimiz Karaman Belediyespor bu hafta Yatağan Spor ile deplasmanda müsabakaya çıkacak. Fakat büyük bir kararlılık ve azimle müsabakaya hazırlanan temsilcimiz Karaman Belediyespor'un maçına Alanyalı hakem atanması büyük tepkilere neden oldu. Bu durumu gören Karaman AK Parti Milletvekili Dr. Recep Şeker hemen müdahale ederek TFF ve MHK'nin ilgili kurulları ile görüşerek maçın hakeminin değiştirilmesi için talepte bulundu. Yapılan görüşmeler neticesinde MHK, Karaman Belediyespor ve Yatağan Spor maçına ikinci bir gözlemci atanması kararını aldı. Milletvekili Recep Şeker'in yaptığı görüşmeler sonucunda MHK'nin bundan sonraki yapılacak hakem atamalarında hassasiyeti dikkate alacağı belirtildi.

Karaman AK Parti Milletvekili Recep Şeker sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda,

"Yatağanspor-Karaman Belediyespor maçının hakeminin Antalya bölgesinden olması,değiştirilmesinin maçın ve fikstürün adaleti ve etkilenmemesi için ilimizden gelen talebi, Merkez Hakem Kurulu Başkan ve idarecilerine hem yazılı hemde telefonla görüşerek ilettik.Musabaka Hakemlerinin TFF sitesinde açıklanmış olması nedeniyle mümkün olamayacağı fakat Maçın Resmi gözlemcisinin dışında ayrıca bir yetkili tarafından da gözlemlendirilecegi ve bundan sonraki Karaman Belediyespor maçlarında hakem atamalarinda hassasiyetimizi dikkate alacaklarını belirttiler. Karaman Belediyesporumuz inşallah yüzünün akıyla bu maçtan gelip gelecektir." ifadelerinde bulundu.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22