banner56

Gençlerde Hentbolun Şampiyonları Belli Oldu

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen okullararası gençler hentbol il birinciliği müsabakalarında erkekler ve kızlar kategorilerinde şampiyon Spor Lisesi oldu.

Gençlerde Hentbolun Şampiyonları Belli Oldu

Karaman’da, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün Okul Sporları faaliyet programında yer alan okullararası gençler hentbol il birinciliği müsabakaları kızlar ve erkekler kategorilerinde 8 okul takımından  birincilik mücadelesi verdi. Yunus Emre Spor Salonunda düzenlenen müsabakalarda kızlar ve erkekler kategorilerinde mücadele eden Spor Lisesi her iki kategoride de şampiyon olarak kupayı kazandı. Spor Lisesi Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarında Karaman'ı temsil edecek.

Müsabakalar sonunda Erkeklerde Spor Lisesi birinci, olurken Fatih Anadolu Lisesi ikinci, Larende Anadolu Lisesi üçüncü, oldu. Kızlarda Spor Lisesi birinci, olurken  Abdullah Tayyar Anadolu Lisesi ikinci, Fatih Anadolu Lisesi üçüncü, oldu.

Törende takımlara ve sporculara kupa ve madalyalar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Cavit Bardak, Mustafa Akgündüz, Piri Reis Yurt Müdürü Yakup Koçak ve beden eğitimi öğretmenleri tarafından verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER