banner56

Genç Yarışcımıza Destek Zamanı | Haydi Karaman

Karamanımızı Motosiklet Sporlarında Başarılı Olarak Temsil Eden Koray KEHYA Desteklerinizi Bekliyor

Genç Yarışcımıza Destek Zamanı | Haydi Karaman

Karaman birçok spor dalında ismini duyurmuş ve zihinlere kendisini kazanmış bir şehir olma yolunda hızla ilerliyor. Bu konuda en çok emeği olanların başında sporcularımız geliyor. Bunlardan biriside motospolarda Karamanımızı gururla ve başarı ile temsil eden yarışçımız Koray KEYHA.

Koray KEHYA, Karaman İki Teker Motosiklet Kulübü adına şehrimizi başarı ile temsil etti. Elindeki imkanlar çok kısıtlı olmasına rağmen MESK'in organize etmiş olduğu yarışdan 2 kupa ile döndü. 

Karaman İki Teker Motosiklet Kulübü adına şehrimizi geçtigimiz  yil başarıyla temsil eden , kısıtlı imkanlara rağmen Mesk'in organize ettiği yarışlardan 2 kupa ile dönen Koray Kehya'yi ve bu sezon yapacaklarını konuştuk.

Yarışçımızın hedefi 2019 Yarış Takvimi içerisinde TMF Pist ve TMF Drag şampiyonalarında 1. olarak Karaman'ı en başarılı şekilde gururla temsil edebilmek.

Bu konuda imkanlarının kısıtlı olduğunu ve destek beklediğini belirten başarılı sporcu; "Her zaman güzellikleriyle öne çıkarmaya çalıştığımız Karamanımızı her alanda başarıyla temsil etmek istiyoruz. Bu sporun gelecek nesillere aktarılması ve şehrimizin tanitimi için elimizden geleni her zaman yapmaya hazırız." diyerek yeni sezonda ilgililerden destek beklediğini belirtti.

Bizlerde genç ve başarılı yarışçımız Koray KEHYA'ya başarılar diliyor ve yetkililerden konuyla ilgili desteklerini bekliyoruz.

Karaman Haber

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22