banner56

Savaş Kalaycı’dan Veteranlara Tam Destek

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Savaş KALAYCI, 40 yaş üzerindeki futbol tutkunlarının yer aldığı Karaman Şöhretler Futbol Kulübü’nü antrenman maçı sonrasında ziyaret ederek çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Savaş Kalaycı’dan Veteranlara Tam Destek

Karaman Şöhretler Futbol Kulübü’nün Uysal Spor Tesislerinde gerçekleştirdiği antrenman maçının son bölümlerini de izleyen KALAYCI, idman sonrasında kulüp yöneticileri ve sporcularıyla da bir süre sohbet ederek Kulüp Başkanı Mustafa Sarı’dan kulüp faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

Karaman’da sporun geliştirilmesi ve spor yapabilme imkânlarının genişletilmesi adına projeler geliştirdiklerini belirten Belediye Başkan Adayı KALAYCI, “Karamanımızı bir spor şehri yapabilmek adına tüm imkânlarımızı seferber edeceğiz. Sadece futbolda değil, diğer branşlarda da insanlarımızın, özellikle de gençlerimizin önünü açacak çalışmaları inşallah hep birlikte gerçekleştireceğiz. Yaş almış fakat ruhları genç kalmış, spora, futbola gönül vermiş büyüklerimizin daha sağlıklı ve daha güzel koşullarda bu faaliyetlerini yapabilmeleri için ne gerekiyorsa yapacağız. Karamanımızda faaliyet gösteren, şehrimizi yurt içinde ve yurt dışında başarıyla temsil eden veteran takımlarımız için standartlara uygun bir spor sahasını sosyal tesisleriyle birlikte inşallah hizmete açacağız. Bu konu ile ilgili olarak hazırlamış olduğumuz projelerimizi de sizlerle ve tüm kamuoyu ile zaman zaman paylaşacağız.” dedi.

Ziyaret programı tatlı ikramı ve fotoğraf çekimi ile son buldu.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22