banner56

Savaş KALAYCI "Karaman'ın Kaybedecek Tek Bir Dakikası Bile Yoktur"

Karaman'ın Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, Seçilmiş Belediye Başkanı Savaş Kalaycı: “Milletimiz kararını vermiş, işi ehline emanet etmiştir. İtiraz sürecinin hızlı bir şekilde tamamlanmasını bekliyoruz.” dedi.

Savaş KALAYCI "Karaman'ın Kaybedecek Tek Bir Dakikası Bile Yoktur"

Karaman 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri sonucunda Karaman Belediye Başkanı seçilen Savaş Kalaycı, yapılan itirazlara ve yaşanan sürece ilişkin bir değerlendirmede bulundu. Yaptığı açıklamada kendilerine verdikleri büyük destek ve gösterdikleri teveccühten dolayı Karamanlılara teşekkür eden Kalaycı, şehri daha huzurlu, daha mutlu ve daha yaşanabilir kılacak çalışmalara bir an önce başlamak istediklerini belirtti.

Kalaycı yaptığı açıklamada; “Gerek seçim sürecinde gerekse seçim günü sandık başlarında bizlere büyük destek veren, teveccüh gösteren değerli hemşehrilerime bir kez daha teşekkür ediyorum. Karaman halkı kararını vermiştir, işi de ehline emanet etmiştir. Şimdi yapılması gereken milletimizin verdiği karara saygı duymak, şehir olarak kenetlenmek ve birlikte hareket ederek Karamanımızı hak ettiği noktalara taşımaktır.

Seçim sonuçlarına itirazlarda bulunmak, elde haklı gerekçeler varsa şayet, elbette kullanılabilecek en tabii haktır. Bu süreci saygıyla ve anlayışla karşılıyoruz. Seçimler bir demokrasi şölenidir, seçim sonuçlarına itirazlar da siyasi partilerin ya da adayların en doğal haklarıdır. Lakin şunu da unutmamak gerekir ki; kaybedilen her dakika Karamanın aleyhine işlemektedir. Vatandaşlarımıza seçim sürecinde verdiğimiz sözler var, şehrimiz için ortaya koyduğumuz projelerimiz var. Bunları hayata geçirebilmek ve “Bismillah” diyebilmek için sabırsızlanıyoruz. Bu itiraz sürecinin bir an önce sonuçlandırılmasını bekliyoruz. Hemşehrilerim rahat olsunlar ve bize güvensinler. Destek ve dualarının karşılığını yapacağımız hizmetlerle kendilerine sunacağız. Bu vesile ile tüm Karaman halkına selam, sevgi ve en derin muhabbetlerimi sunuyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 15:51
banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat kürekçi
Suat kürekçi - 2 yıl Önce

Hadii iyisin...bugün alacakmışsın gari MAZBATAYI....hayırlı olsun demek bizden çalışmak sizden...KARAMAN SENİ TERCİH ETTİ....ve SENİ SEVİYOR....

Suat kürekçi
Suat kürekçi - 2 yıl Önce

Israr da fayda yok.demekki zamanı gelmemiş..sabır ile bekleyecegiz...mevla görelim neyler..neylerse güzel eyler....herkesin hesabı varsa...esas hesap sahibi Allahın da bir hesabı var..bekleyip görelim..mi..

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22