banner56

Pekoğlu: "Verdikleri 3 Kuruş, 33 Kuruşluk Sıkıntı çıkarıyorlar"

Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Selahattin Pekoğlu, Esnafın sıkıntılarının oldukça büyük olduğunu akşama kadar neredeyse siftah yapmadan kepenk kapattıklarını söyledi. 

Pekoğlu: "Verdikleri 3 Kuruş, 33 Kuruşluk Sıkıntı çıkarıyorlar"

Pekoğlu, "Bizim oda ve üyelermiz olarak sorunlarımız sadece Karaman'da değil Türkiye genelinde de hep aynı piyasanın iş sıkıntısın bizleri de etkilediğini, bağkurun afaki bir artışla sekizyüz TL bulduğu kimsenin derdiniz varmı dediğinin olmadığını ifade etti.

Selehattin Pekoğlu, "Ayrıca esnafa verilen esnaf kefalet odasının verdiği kredi ile halkbankası post makinasının vermesini zorunlu hale getirildiğine tepki göstererek verdikleri krediden kıyından köşesinden zaten kesiyorlar verdikleri üç kuruş otoz üç kuruş sıkıntı çıkarıyorlar" dedi.

SESİMİZE KULAK VERİN 

Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Selahattin Pekoğlu, "Buradan tüm yeklililere milletvekillerimize sesleniyorum bu gidişle esnaf kepenk kapatacak zaten çırak bulamıyoruz bir de bu piyasanın darlığında kepenk kapatıldımı  ister istemez bu esnaf Devletimize yük olacak. şimdiye kadar vergisini veren esnaf, bağkurunu yatıran esnaf, yanında işçi istihdamı yapan esnaf çok zor durumda. Bizleri duyun sesimize kulak verin, oraya gidip orda şak şak yapmayına olmuyor, gelin birde buraları göz önüne alın, gelin derdimize derman olun" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 20:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER