MHP Karaman İl Başkanlığı Atamasından Sonra Oktay Yılmaz'dan Açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman İl Başkanı olarak görevini yürütmekte iken MHP Genel Merkez'i tarafından görev değişikliği yapılan ve görevini Mahmut Ünüvar'a devreden Av. Oktay Yılmaz'dan konuyla ilgili açıklama geldi.

18 Eylül 2019 - 10:19

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman eski İl Başkanı Av. Oktay Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkez'i tarafından Mhp Karaman İl Başkanlığı'na Mahmut Ünüvar'ın getirilmesinin ardından yazılı olarak bir açıklama yaptı. Oktay Yılmaz yapmış olduğu açıklamasında;

"Toplumlara hizmette siyaset en çok özveri ve çaba isteyen, buna karşılık takdiri en zor olan yollardan birisidir.
Büyük bir onurla yürüttüğümüz Karaman MHP İl Başkanlığı süresince de büyük bir gayretle bu hizmeti en iyi şekilde yapma çabasını gösterdik. Ekip arkadaşlarımızın da destekleri ile başarılara imza attık. Partimize hizmet etmiş, gönül vermiş ve sempati duymuş tüm hemşerilerimizle, birlik beraberlik ve hoşgörü ortamında kenetlenerek, özlemi duyulan siyasi başarıları elde ettik.

"Belediye Başkanlığı görevini kazandırdık"

Karaman Belediye Başkanlığı gibi önemli bir görevi, halkımıza hizmet edebilmek ve gelecek nesillere daha müreffeh bir belde bırakmak adına kazandırdık.
Genel Merkezimizin tensipleri gereği, bu gün itibarı ile, görevi birlikte görev yaptığımız Merkez İlçe Başkanımıza devredilme kararı alındı.
Bayrak yarışı ve bir nöbet olarak gördüğümüz görevimizi alnımızın akı ile devredebilme mutluluğu ve bahtiyarlığı içindeyiz.
Halka hizmette bir araç olarak gördüğümüz siyaset yolunda, gönül verdiğimiz Partimizin sadık bir neferi olarak yolumuza devam etmek azim ve kararındayız.

"Her türlü gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın"

Değerli Genel Başkanımız Bilge Lider Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi ile aynı çizgi ve aynı yolda daha da büyük başarılara imza atmak için her türlü gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Türkiye ve özelde Karaman, hizmetlerin en güzeline layıktır. Bu uğurda çaba sarf etmek de boynumuzun borcudur.
Bayrağı devralarak görevi yürütecek arkadaşlarımıza üstün başarılar ve kolaylıklar dileriz. Kendilerine talepleri halinde her türlü yardıma hazırız.
Görev süremiz boyunca, engin hoşgörü, destek ve sevgilerini esirgemeyen herkese saygılarımızı arz ederiz." ifadelerinde bulundu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum