Mahmut Sami ŞAHİN; Spor Yatırımları İle Karaman Sporu Kazanacak

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami ŞAHİN Yaz spor okulları ve spor kampüsü ile hem amatör hem profesyonel sporlara ciddi bir katkı sağlanmasının hedeflendiğini söyledi.

Reklam
26 Mart 2019 - 16:07

 

Karaman'ın spor alanındaki eksiklikleri herkes tarafından bilinmekte. Bir çok alanda özgün projeler hazırlayan Ak Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin, spor alanındaki projeleriyle kazananın Karaman olacağını söyledi. 

 

Düzenlenecek yaz spor okullarının farklı branşlarda hizmet vereceğini belirten Şahin, “Sporcularımıza hijyenik şartlarda, teknik donanıma sahip alanlarda branşlarında profesyonel antrenörler eşliğinde spor eğitimi sunulurken, ulusal ve uluslararası yarışmalarda derece yapacak sporcularımızınyetiştirilmesi sağlanacaktır” dedi. 

 

Bayraktepe Bölgesindeamatör branşların kullanımına sunulmak üzere futbol ve basketbol tenis gibi branşların bir arada olacağı spor tesisi ile motor sporları için bir drag pistinin Karaman’a kazandırılacağını ifade eden Şahin, “bu sayede tüm halkın spor yapma imkanının da arttırılacağını spor yapma imkanı arttırılacak. Özellikle son yıllarda gerek uluslar arası gerekse ulusal bazda yoğun ilgi gören sporlar ve motorsporları; şehre gelecek ziyaretçilerle birlikte kültürümüzüngelişimine katkı sağlarken gençliğin spora yönelmesini teşvikedecek ve onları zararlı alışkanlıklardan da uzak tutacak” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum