Karamollaoğlu'ndan Hdp'li Belediyelere Kayyım Atamalarına Tepki

Saadet Partisi Geneş Başkanı Temel Karamollaoğlu Hdp'li Belediyelere Atanan Kayyımlara Tepki Gösterdi

Reklam
19 Ağustos 2019 - 17:31

Karamollaoğlu kendisine ait sosyal medya hesabından kayyım atamalarına karşı göstermiş olduğu tepki mesajında,

"İktidarın bu tavrı hakkı dikkate almadığı gibi halkı da dikkate almamaktır.Ülkemiz yıllarca antidemokratik uygulamaların zararını gördü. Bugün ortaya konulan bu tavır da ülkemize, barışa ve geleceğimize zarar verecektir.

Şunu herkes bilmeli ki; millet iradesine ipotek koymak kimseye bir şey kazandırmaz, ülkemizin huzuru ve daha müreffeh günler için seçimle gelenin seçimle gitmesi esas olmalıdır." dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hüseyin Zenginoğlu
    2 yıl önce
    GÜNDEM'E DAİR... Türkiye’de enteresan bir durum var. Günaha, günah, suça, suç diyemiyorsun. Seçilmişlik bir kutsiyet mi kazandırıyor. pkk’ya yataklık etmeyi meşru mu kılıyor? Yoksa zihniyetlerde pkk'ya yardım yataklık da demokratik bir davranış mı? Devlet yapması gerekeni yapmıştır. Var olsun ! lakin şöyle bir de durum var; “devletin bekası” siyasete meze yapılınca Devletin icraatinin ciddiyetsiz algılanması. Bekaya bağlanan seçimde son çareyi Osman Öcalan'ın ağzından çıkan sözde görmenin düşürdüğü hâl çok acı Şimdi bütün operasyon “kim daha çok yanaştı” tartışmasına kilitleniyor maalesef. - Hüseyin Zenginoğlu