banner56

Karamanlı Şehidin Ailesi KILIÇDAROĞLU'nu Ziyaret Etti

Afrin Zeytin Dalı Harekatında Şehit Olan Piyade Uzman ÇAVUŞ Ali GÜMÜŞ'ün Ailesi, CHP Lideri Kemal KILIÇDAROĞLU'nu Ziyaret Etti

Karamanlı Şehidin Ailesi KILIÇDAROĞLU'nu Ziyaret Etti

27 Ocak 2018'de Afrin'de başlayan Zeytin Dalı Operasyonu'nda şehit olan aslen Karaman'ın Ermenek İlçesine bağlı Balkusan Köyü'nden Piyade Uzman Çavuş Ali GÜMÜŞ'ün babası Mükremin GÜMÜŞ ve annesi Münevver GÜMÜŞ, gittiği şehit cenazesinde saldırıya uğrayan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU'nu ziyaret etti.

Aile CHP'nin haftalık grup toplantısında da bulundu ve orada bulunanların taziyelerini kabul etti. Haftalık grup toplantısından sonra Kemal KILIÇDAROĞLU aileyi TBMM'deki odasında kabul etti. Ziyaret esnasında CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan ÜNVER, Mersin Milletvekilleri Ali Mahir BAŞARIR ve Alpay ANTMEN'de yer aldı.

Aile, Şehit Cenazesindeki Saldırıdan Dolayı Üzültü Duyduklarını Dile Getirdi

Şehit Piyade Uzman Çavuş Ali GÜMÜŞ'ün anne ve babası Kemal KILIÇDAROĞLU'nun geçtiğimiz günlerde Çubuk/Akkuzulu Köyü’ndeki şehit cenazesinde yapılan saldırıdan dolayı üzüntü duyduklarını dile getirdi. Şehit ailesi, bu saldırıyı gerçekleştirenlerin şehitleri ve şehitlerin anısını istismar ettiklerini ifade ederek Kemal KILIÇDAROĞLU'na geçmiş olsun dileklerini iletti.

Mv. İsmail Atakan ÜNVER Ziyareti Değerlendirdi

Ziyaretin ardından Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan ÜNVER ziyareti değerlendirdi. ÜNVER; "Genel Başkanımıza düzenlenen linç girişimi tüm Türkiye’yi derinden üzmüştür. Kurtuluşun ve kuruluşun partisi olan CHP’nin Genel Başkanı’na bu gibi yakıştırmalar yapmak, hakaretler etmek ve hatta linç girişiminde bulunmak kimsenin haddine değildir. Şehitler hiçbir partinin veya kişinin siyasetine malzeme edilemez. Onlar 82 milyonun evladıdır. Bunun en güzel örneğini, Genel Başkanımıza geçmiş olsun dileklerini iletmek adına gelen şehit ailesi göstermiştir. Bu vesileyle şehidimiz Ali Gümüş nezdinde tüm şehitlerimizin ruhunun şad olmasını diliyor, vefakar ve kadirşinas Gümüş ailesine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Toplumu ayrıştırıp, gerilimi tırmandıranlar bilsin ki 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez' demek için şu partili veya bu partili olmaya gerek yoktur.” dedi.

banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ibrahim karazo
Ibrahim karazo - 11 ay Önce

Ben bir Anlam veremedim tesekkur etmeyemi gitmis toreristlere

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22