banner56

Karaman Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kollarına Yeni Atama

İşte Milliyetçi Hareket Partisinin Yeni Karaman Kadın Kolları Başkanı

Karaman Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kollarına Yeni Atama

Karaman Milliyetçi Hareket Partisi'nin Kadın Kollarının Yapılanmasında Değişim Yapıldı

Yeni Kadın Kolları Başkanı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi Kadın Kolları Genel Koordinatörü Nevin TAŞLIÇAY'ın imzaladığı yetki belgesinde, Karaman Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Kadın Kolları Başkanlığına Zehra UYSAL atandı. Yeni Kadın Kolları Başkanı Zehra UYSAL'ın başkan yardımcılığına ise Fahriye YILDIRIM görevlendirildi. 

 Karaman Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Kadın Kollarının yeni yönetiminde Sabriye Beyza Elatik, Nuran Sönmez, Emel Aslan, Fatmanur Kırdağ, Gülşen Gök, Şerife Özyürek, Muradiye Güneş, Hatice Akkuş ve Sema Yalçın'ın isimleride yer aldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Kadın Kolları Başkanı Zehra UYSAL  ‘’Şehrimize, camiamıza ve tüm ülkücü kadınlara hayırlı olsun’’ dedi. Çalışmalarının süratle devam edeceğinin altını çizen Uysal, ‘’Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Teşkilatı olarak; istişare ederek, fikirlere ve emek sarf edenlere hak ettikleri değeri vererek nice güzel işlere imza atacağız. Yeni bir seçim sürecini geride bırakmış olmamıza karşın; teşkilat faaliyetleri, etkinlikler ve diğer tüm çalışmalarımız genç dinamik kadrolarımızla hızlı bir şekilde artarak devam edecektir. Bu vesileyle bizleri bu göreve layık gören başta Genel Başkanımız olmak üzere tüm büyüklerime teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 23:41
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22