banner56

Karaman Milletvekili Ünver, "Unutmadık, Unutmayacağız"

Bombalı saldırıcı sonucu hayatını kaybeden Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu, ve Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan için sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı.

Karaman Milletvekili Ünver, "Unutmadık, Unutmayacağız"

Cumhuriyet Halk partisi Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver sosyal medya hesabından bir twit atarak Uğur Mumcu ve Ali Gaffar Okkan'ı unutmadı.

Karaman CHP Milletvekili Ünver, Sosyal medya hesabın paylaştığı Twitte; ‘’Tarikatlara ve cemaatlere alınan genç çocuklar, 30 yıl sonra General olacaklar ve Cumhuriyete karşı ayaklanacaklar.” demişti, yıllar öncesinden bugüne ışık tutan gazeteci, yazar Uğur Mumcu... Onu kaybedişimizin üzerinden 26 geçti. Saygıyla, özlemle ve rahmetle anıyorum." ifadelerini kullandı.

Ali Gaffar Okkan ölümünün 18’inci yılında

Karaman CHP Milletvekili Ünver, Sosyal medya hesabın paylaştığı Twitte, "2001 yılında hain bir suikaste uğrayarak şehit düştü Gaffar Okkan. Dürüst, ilkeli bir polis, iyi bir vatan evladıydı.. Görev yaptığı ve unutulmaz izler bıraktığı Diyarbakır'da halk, onun arkasından; "Dostlar ölmez, kahrolsun kötü insanlar." demişti. Saygıyla ve rahmetle anıyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 13:24
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22