Karaman'ın Yeni Belediye Başkanı Savaş KALAYCI'dan Karamanlılara Mesaj Var

Karaman 2019 Yerel Seçimlerinde Sandığa Gitti ve Seçimini Milliyetçi Hareket Partisi Savaş KALAYCI'dan Yana Kullandı

01 Nisan 2019 - 02:30 - Güncelleme: 01 Nisan 2019 - 03:22

Karaman 2019 Yerel Seçimlerinde tercihini Milliyetçi Hareket Partisinin Adayı Savaş KALAYCI'dan yana kullandı. Akşam saatlerinde sonuçların kesinleşmeye başlamasıyla Milliyetçi Hareketli Partililer davul ve zurna ile parti önünde kutlamaya başladılar. Ardından Karaman'ın seçilen yeni Belediye Başkanı Savaş KALAYCI Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanın'da kendisini tezahüratlar ile bekleyen kalabalığa geldi. Konuşmasında "Bana güvenip, beni bağrınıza bastığınız için desteklediğiniz için hepinize teşekkürlerimi sunarım" dedi. Coşkulu kalabalıkta bir yandan "Başkan Savaş" naraları atarak Savaş KALAYCI'ya desteklerini gösterdi.

Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanındaki konuşmasından ardından parti binasına gelen Savaş KALAYCI burada vatandaşların tebriklerini kabul etti. Bu sırada Savaş KALAYCI'nın vatandaşların tebriklerini kabul etmesi Karaman TV ekranlarından canlı olarak yayınlandı. Savaş KALAYCI canlı yayında Karamanlılara bakın nasıl mesaj gönderdi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Şahin coşkon
    1 yıl önce
    Hayirli olsun karaman kazandı teprikler savas bey insAllah torpil olmaz bir daha secimde yuzde atmis olarak geliriz basarilar