banner56

Karaman İl Meclis Başkanı Kapar, Haftaya Yoğun Başladı

İl Genel Meclisinde kendisini ziyaret eden Muhtar ve vatandaşları ağırlayıp, taleplerini dinleyerek başlayan Karaman İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar, İl Genel Meclisi Üyeleri Osman Aydın ve Mehmet Yakarşimşek ile birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Karaman İl Meclis Başkanı Kapar, Haftaya Yoğun Başladı

İlk olarak geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden eski İl Genel Meclisi Başkanı Kerim Dereli’ye ONGUN A.Ş.’de taziye ziyaretinde bulunan Başkan Kapar ve meclis üyeleri ziyaretlerine PTT Baş Müdürü Faik Göksüçukur’u ziyaret ederek devam ettiler. PTT çalışmaları hakkında bilgi ve görüş alışverişinde bulundular.

Son olarak Türk Telekom Müdürü Mehmet Olcar’ı ziyaret eden Kapar ve beraberindekiler, 2019’da yatırım programına alınan Karaman'ın Ermenek İlçesi  Olukpınar Köyü, İlimiz Merkez İlçesine bağlı Aybastı-Paşabağı-Çavuşpınarı Köyleri, İlimiz Başyayla İlçesine bağlı Küçükkarapınar-Yörükpınarı-Üzümlü köylerimizdeki vatandaşlarımızın sorun ve taleplerinin giderileceği bilgisini aldıklarını belirterek, iletişim çağında yaşadığımız şu dönemde Karaman ve Ülkemiz için yapılan ve yapılacak olan hizmetler için her zaman desteğe hazır olduklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER