banner56

Karaman Chp Meclis Üyesinin Şehit Paylaşımı Yapmasınada Tepki Geldi

Karaman Belediyesi Belediye Meclis Üyesi Paşa Evcen'in geçtiğimiz günlerde kayyım atamaları ile ilgili paylaşamı sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Karaman Chp Meclis Üyesinin Şehit Paylaşımı Yapmasınada Tepki Geldi

31 Mart 2019 yerel seçimlerinden sonra Cumhuriyet  Halk Partisi'nden Karaman Belediyesi Meclis üyesi seçilen Paşa Evcen geçtiğimiz günlerde Diyarbakır, Van ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlarının teröre yardım ve yataklık yapmasından dolayı görevden alınmasıyla ilgili yaptığı açıklamasında, "Milletin iradesiyle seçilmiş Diyarbakır, Van ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlarının görevden alınması ve kayyum atanması, milletin iradesiyle seçilenlerin görevlerini yapmalarından alıkonulması demokrasiye bir darbedir ve kabul edilemez. Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir." ifadelerine yer vermişti.

Bazı vatandaşlar CHP'li Belediye Meclis Üyesine bu açıklamalarının dolayı destek verirken, bazıları ise büyük tepki gösterdi.

Şırnak Şehitleri Hakkında Yaptığı Paylaşımda Tepkilere Neden Oldu

CHP'li Meclis Üyesi Paşa Evcen, Şırnak'ın Silopi ilçesinde teröristler ile çıkan çatışma sonucu şehit olan askerlerimiz için yine sosyal medya hesabından bir taziye mesajı yayınladı. Evcen'in bu paylaşımını gören bazı vatandaşlar ise 3 gün önce kayyım atamalarına karşı yapmış olduğu açıklamalar nedeniyle, yine tepkilerini dile getirdi. 

 

İşte O Tepkilerden Bazıları

banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kasım Özel
Kasım Özel - 5 ay Önce

Bu kişi kendinede beddua etmiş yahu

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22