banner56

Karaman Ak Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan Açıklamalarda Bulundu

AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan ve Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, 7 Olağan Kongre süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Karaman Ak Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan Açıklamalarda Bulundu

Karaman AK Parti binasında gerçekleştirilen toplantıya Ak Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan, il ve ilçe yönetimi, parliler, vatandaşlar ve basın mensupları katıldı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç 7. Olağan Kongre süreciyle ilgili olarak, "AK Parti Genel Merkezimizin 7. Olağan Kongre Seçim Takvimini açıkladıktan sonra Karaman Merkez İlçe Başkanlığı olarak yönetimimizde ki arkadaşlarımızın hepsiyle beraber çalışmalarımıza başladık. Karaman merkeze bağlı 93 köyde tek tek arkadaşlarım giderek sandığı götürerek üyelerimizin önüne sandığı koyduk ve delege seçimlerimizi köylerimizde tamamladık. Karaman'a bağlı 56 mahallemizde delege seçimlerimiz tamamlanmış olacak. kongre aşamalarından olan delege seçimleri demokratik ve şeffaf bir şekilde bundan önce nasıl yapılıyorsa bugünde aynı şekilde ve AK Parti üyelerinin bir şöleni olarak yapılmaktadır. bu süreçler bizim açımızdan birlik beraberlik yenilenme tazelenme gücümüze güç katma anlamı taşımaktadır.  Delege seçimleriyle başlayan bu süreç, ilçe kongresi, il kongresi ve büyük kongre ile hayırlısı ile tamamlanacaktır." dedi.

"AK Parti'yi İş ve Rant Kapısı Olarak Görenler Bu Partiye Giremeyecek"

Ak Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan ise yapmış olduğu açıklamasında, "Doğru dürüst düzgün hakka hukuka riayet eden milletine hizmet eden teşkilatları oluşturmak ana gayemiz.  Bundan sonra AK Parti'yi iş kapısı olan iş kapısı olarak görmek isteyenler olmayacak. Bunun bilinmesi gerekiyor. Genel Merkezimizin de çalışmaları bu doğrultuda. AK Parti'yi iş kapısı olarak görenler bu partiye giremeyecek. AK Parti'den beslenmeyi düşünüp etrafta dolaşanlar bu amaçlarına ulaşamayacaklar." dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2019, 15:49
banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Kemali Armutlu
Ali Kemali Armutlu - 4 ay Önce

Kendilerine Aş, İş başkalarına değil

Özkan özdoğru
Özkan özdoğru - 4 ay Önce

İş kurdan başvuru yaptıktan sonra kura ile belirlenecek diyorlar.ama şunu sormadan iş aydınlığa kavusmuyor.ak partiden adamın var mı?bir kere işimiz denemek için gittik eşimle önce üyelik sonra mahalle temsilciliği teklif ettiler.tabii kabul etmedim.bu arada hiçbir dernek,parti,cemaat üyeliğim yok olmasın da benim sadece Türk vandaşlığına üyeyim o kadar

Mithat akif
Mithat akif - 4 ay Önce

Nereye gitsek ak partiden adam soruyorlar işkurdan bile biryere giremiyoruz kalkmış şimdi bunu söylüyorsunuz biraz edep yahu
ülkeyi bu hale siz getirdiniz efendiler

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22