banner56

Kalaycıya Sevgi Seli

Karaman’da Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı’nın katıldığı Arabaşı programına yoğun katılım gerçekleşti.

Kalaycıya Sevgi Seli

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Faruk Uflaz’ın düzenlediği Arabaşı gecesine Milliyetçi Hareket Partisi Karaman il Başkanı Oktay Yılmaz, Merkez ilçe Başkanı Mahmut Ünüvar, Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda konuşma yapan Faruk Uflaz Öncelikle bizleri kırmayıp gecemize katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Belediye Başkan Adayımız Savaş Kalaycı beye karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayıda ayrıca teşekkür ediyorum dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı ise yapmış olduğu konuşmada Karaman'ımızın Marka bir şehir olması için ciddi projeler ile sahada olduklarını belirtti. Kalaycı;  "Şehrin bütün yükünü tek bir caddeye sıkıştırmak doğru değil, Bizim belediyemizde çarşı merkez sadece ismet paşa caddesine sıkışmayacak yeni yaşam alanları oluşturarak çarşılar kuracağız. Dedi.  Karaman Belediye Sporumuzu Milliyetçi Hareket Partisi Belediyeciliğimizde nasıl 2. Lige kadar yükseltmişsek şimdi de hak ettiği yerden daha ileriye taşımak için mücadele edeceğiz. Karamanımızın Elması ya tüccarın elinde yada dalında sıkıntıya düşüyor. Bizim Belediyeciliğimizde hem tüccar, hem üretici , hem de Karaman kazanacak. Üretken bir belediyeciliği Karaman’a sizlerin desteği  Allah’ın izni ile yeniden kazandıracağız. dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22