banner56

Emmioğlu Tartışmasından Sonra İlk Ziyaret MHP'den Ak Parti'ye

Karaman siyaseti gündemin yoğun olduğu zamanları yaşıyor.

Emmioğlu Tartışmasından Sonra İlk Ziyaret MHP'den Ak Parti'ye

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı'nın Türk Dünyası Etkinlikleri'nde vatandaşlara yapmış olduğu konuşmasında,

Kalaycı, "Biz cebe çalışmıyoruz cebe."

"Sosyal medya yaygınlaştıkça çatlak seslerde çok hızlı duyuluyor. Diyorlarmış ki Savaş Kalaycı geldi geleli 3 ayda bir çok etkinlik yaptı. Yani şöyle demek istiyor aslında, bu değirmenin suyu nereden geliyor. Emmioğlu biz israfı kestik israfı. Emmioğlu sözüm sana, biz yandaş yoldaş gayırmayı kestik. Biz hortumlardan kestiklerimizi, artırdıklarımızı bu millete hizmet olsun diye sunuyoruz. Biz cebe çalışmıyoruz cebe. Çok rahatsız olmuşlar bu birliktelikten, istediğiniz kadar rahatsız olun Allah'ın dediği olacak engelleyemezsiniz." ifadelerine yer vermişti.

bunun üzerine Karaman Ak Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan ise resmi twitter hesabından yapmış olduğu paylaşım ile cevap niteliğinde mesaj yayımladı. 

Çağlayan, "Başkan boş boş konuşmayacaksın, hele iftira hiç atmayacaksın."

"Belediye Başkanı önceki dönem AK Partili Belediye yönetimlerini yandaşı yoldaşı kayırmakla, belediye kaynaklarını ceplerine atmakla hortumlamakla suçlamaktadır. Bu ağır ithamlar yenilir yutulur değildir. Sayın başkan Karaman halkı size mührü ve anahtarı teslim etti, belediyenin tüm evrak ve belgeleri elinizde, tespit ettiğiniz suç ve suçlular varsa göreviniz gereği size düşen suç duyurusunda bulunarak suçluların yargılanmasını sağlamak Sayın başkan boş boş konuşmayacaksın, hele iftira hiç atmayacaksın çünkü size yakışmaz, iftira atmak ne inancımızda nede töremizde vardır. Milletimizin sizden beklediği laf yapmak değil gereğini yapmanızdır. Sayın başkan varsa suçlular hakkında davanı aç sonuna kadar yanındayım ve bu davanın takipçisi olacağım. Ortada suç yoksa lütfen boş boş işlerle Karaman’ı oyalamayın. İcraat yapın iş yapın iş!. Karamanın sizden beklentisi budur.” şekilde konuştu.

Bu tartışmaların ardından ilk ziyaret Milliyetçi Hareket Partisi'nin tavan isimlerinden hemşehrimiz, Devlet Bahçeli'nin başdanışmanı Dr. Ali GÜLER'den geldi. Dr. Ali Güler'in ziyaretinin ardından Ak Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan bir teşşekür mesajı yayımlayarak, "Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Başdanışmanı hemşehrimiz Dr. Ali GÜLER bey İl Başkanlığımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kendilerine nazik ziyareti için teşekkür ederim." dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 11:47
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22