banner56

Emir Musa Beydili'den Şok İddia "Eğer Defteri Açarsam..."

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Ak Parti'den Belediye Meclis Üyesi Seçilen Emir Musa Beydili, geçtiğimiz günlerde mazbatası iptal edilerek görevden alındı.

Emir Musa Beydili'den Şok İddia "Eğer Defteri Açarsam..."

Emir Musa Beydili'nin görevden alındığı Karaman Ak Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan resmi sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir açıklama ile duyurdu. 

Ak Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan sosyal medya hesabında paylaştığı açıklamasında, "Karaman Belediye Meclis üyesi Emir Musa Beydilli’nin Meclis üyeliğinin düşürülmesi hakkında Ak Parti Karaman İl Başkanlığı olarak YSK ya açtığımız dava neticesinde mazbatası iptal edildi. Yerine ise Ak parti listesinden sıradaki adaya mazbata verilmesine karar verilmiştir."dedi.

Koltuğa İsmail Gökyel Oturdu

Emir Musa Beydili'den boşalan belediye meclis üyeliği koltuğuna ise sıradaki aday olan Ak Partili İsmail Gökyel oturdu.

Emir Musa Beydili'den Görevden Alındıktan Sonra Açıklama Geldi

Mazbatasının iptal edildiği haberlerinin gelmesinden sonra gözler Emir Musa Beydili'ye çevrildi. Emir Musa Beydili'de sosyal medya hesabından şu açıklamalara yer verdi.

"KAMUOYUNA SAYGILARIMLA DUYURULUR.

Bazen Sırtındaki Yükler Ağır Gelir Ama Yorulmam!
Bazen Gözlerim Dolar Ama Ağlamam!
Bazen Mücadele Yorar Beni Ama Yıkılmam!
Bazen Herşeyi Silerim Ama İhaneti ve Sırtımdan Hançerleyenleri ASLA Unutmam!

Yüksek Seçim Kurulu tarafından tarafıma gelen resmi bir bilgi tebligat tebliğ edilmedi, fakat savunmam istendi, verdim Ak Parti il başkanı Abidin Çağlayan beyefendi YSK ya 25.07.219 tarihinde Mazbatamın iptali için dilekçe vermiş bundan haberdardım,  Gerekceli Karar tarafıma tebliğ edildikten sonra kamuoyu ile ne ile suçlanmışım, neye göre mazbatam iptal edildiğini Paylaşacağım,  Saygılarımla."

Emir Musa Beydili'den Şok İddia

Emir Musa Beydili mazbatasının iptal edilmesinden sonra tekrar bir açıklama daha yaparak gündeme bomba gibi düşecek bir iddiada bulundu.

Beydili bugün saat 13.55 sıralarında sosyal medya hesabından,

"Eğer ben AKP üyesi olarak kaldığım 4 buçuk yıl'da Karaman Teşkilatındaki DEFTERİ, Açarsam bir çok kişinin karamanda insan yüzüne bakamayacak ve Reisin'de Partinin kapısından içeri katmayacağı zatları Bilirim." ifadelerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2019, 14:32
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22