banner56

Emir Musa Beydili'den Ağır Hakaretler ve Büyük Sözler

Karaman Belediyesi Meclis Üyeliğinden mazbatası iptal edilerek düşürtülen Emir Musa Beydili açtı ağzını yumdu gözünü.

Emir Musa Beydili'den Ağır Hakaretler ve Büyük Sözler

Emir Musa Beydili, 31 Mart yerel seçimlerin Ak Parti'den Karaman Belediyesi Meclis üyeliğine seçilmiş ve mazbatasını alarak göreve başlamıştı. Son zamanlarda Karaman'da süregelen sıcak siyasette, Emir Musa Beydili Ak Parti grubu ile ayrı düşmüş ve bağımsız meclis üyeliğine geçmişti. En son gelişme olarak Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Abidin Çağlayan sosyal medya üzerinden duyurduğu bir paylaşımında şu sözlere yer verdi.

Çağlayan, "Karaman Belediye Meclis üyesi Emir Musa Beydilli’nin Meclis üyeliğinin düşürülmesi hakkında Ak Parti Karaman İl Başkanlığı olarak YSK ya açtığımız dava neticesinde mazbatası iptal edildi. Yerine ise Ak parti listesinden sıradaki adaya mazbata verilmesine karar verilmiştir." diyerek Emir Musa Beydili'nin Meclis üyeliğinin iptal edildiğini ve yerine sıradaki adayın koltuğa oturacağını belirtti.

Emir Musa Beydili'den Ağır Hakaretler, Büyük Sözler

Emir Musa Beydili ise bugün kimi hedef aldığı tahmin edilemeyen sosyal medya paylaşımında çok sert konuştu ve kararlılık mesajı yayınladı.

Beydili açıklamasında,

"HAY GİDİ'DEN OLMA.
KAHBE'DEN DOĞMA.
SOYSUZUN EVLADI.
Kahramanlık zaferi sana acizlik, 
Bana şeref olacak. İnşallah sabırlı ol.
Kurduğun o Milletvekilliği hayalin ancak hayal olarak kalaçak, eğer seni ben bu karamanda bırak milletvekilli olmanı, adam diye gezdirirsem ben Atatürk Parkında Eşek gibi anıracağım. 
"Alıntı" "

sözlerine yer verdi.

Karaman Haber

banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasin dikbas
Yasin dikbas - 5 ay Önce

İt urur kervan yürür

way be
way be - 5 ay Önce

iste bu soz sayin caglayanda

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22