banner56

Ekrem İMAMOĞLU'ndan Seçimle İlgili Açıklama Geldi

Yüksek Seçim Kurulunun İstanbul'da Yeniden Seçimin Tekrarlanması İle İlgili Gelen Karar Hakkında Ekrem İMAMOĞLU açıklamalarda bulundu.

Ekrem İMAMOĞLU'ndan Seçimle İlgili Açıklama Geldi

YSK Kararının Ardından Ekrem İMAMOĞLU Açıklama Yaptı

Yüksek Seçim Kurulu seçimin yüksek oranda şaibeli olduğundan ve usule uygun olmadığından dolayı İstanbul seçiminin yenilenmesi kararını verdi. 23 Haziran'da tekrar edilecek olan seçim ile ilgili olarak mazbatasını alarak göreve başlamış olan mevcut Belediye Başkanı Ekrem İMAMOĞLU açıklama yaptı. 

Anadolu Ajansına Tepki Gösterdi

31 Mart Yerel Seçimleri sonuçlarını canlı olarak yayınlayan Anadolu ajansının seçim sonuçlarını açıklarken bir süre sonuçları aktaramadığından dolayı Ekrem İMAMOĞLU "İşbirlikçi Anadolu Ajansının utanmaz yöneticileri, 12 saat bilgi paylaşamadılar. Değerli hemşerilerim, değerli dostlarım belkide 100 yılın medya rezilliğini yaşattılar bize. Bizim memleketimiz için kurulan Anadolu Ajansını kendi çıkarlarına kullandılar." dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 03:07
banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat kürekçi
Suat kürekçi - 1 yıl Önce

Bu millet seni bir kere buldu kaybetmek istemez...sakin..provakatörlere ragmen...sabırla işine bak bilader...seni tüm türkiye izliyor...seviyor...ve mutlaka destekleyecektir...bekleyelim görelim..herkes böyle diyor...

Suat kürekçi
Suat kürekçi - 1 yıl Önce

Ergeç adalet yerini bulur..her kim ne yaparsa sadece kendisine yapar .gün gelir bu yaptıkları başına düşer ayagına dolaşır..sanmasın ki kandırdım..aldattım..sadece kendi kendini kandırmış ve aldatmıştır...niyet iyi olursa Allah hiç ümit etmedigin yerlerden bir kapı açıverir .bekleyelim ve görelim..

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22