banner56

Devlet BAHÇELİ'den Karaman Halkına Teşekkür

Karaman Yerel Seçimlerde Yeni Belediye Başkanı Olarak Milliyetçi Hareket Partisi'nin Adayı Savaş KALAYCI'yı Seçti. Başkan KALAYCI MHP Genel Merkezi tarafından 20-21 Nisan tarihlerinde Antalya’da düzenlenen Belediye Başkanları toplantısına katıldı.

Devlet BAHÇELİ'den Karaman Halkına Teşekkür

MHP Lideri Devlet BAHÇELİ'nin de katılımları ile 20-21 Haziran tarihlerinde Antalya'da Belediye Başkanları toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Karaman Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Oktay YILMAZ, Karaman Belediye Başkanı Savaş KALAYCI ve beraberindeki heyet katıldı.

Devlet BAHÇELİ'nin açılış konuşmasını yaptığı toplantıda, belediye başkanlarına yönelik olarak, belediyelerde mali yönetim, belediyelerde idari yapılanma ve Milliyetçi Hareket Partisi Üretken Belediyecilik Vizyonu gibi konularda sunumlar ve anlatımlar yapıldı.

MHP Lideri Devlet BAHÇELİ Karaman'a Teşekkürlerini İletti

2 gün boyunca toplantı için Antalya kampında kalan Karaman Belediye Başkanı Savaş KALAYCI ise toplantıyı şöyle değerlendirdi.

“31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra Milliyetçi Hareket Partili tüm belediye başkanları ve partimizin İl Başkanları ile bu toplantı çerçevesinde ilk kez bir araya geldik. Bu imkanı bizlere sağladıkları için başta Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey olmak üzere yine Başkan Yardımcılarımıza, Genel Sekreterimize ve parti yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey, Karaman halkına teşekkürlerini ve selamlarını gönderdi. Seçim sonuçlarından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Biz de Karaman halkı adına kendilerini şehrimize davet ettik. Son derece faydalı ve verimli geçen bir toplantı oldu. Katıldığımız seminerler Üretken ve Çözüm Odaklı Belediyecilik noktasında bizlere rehberlik edecektir. Genel Başkan Yardımcılarımızla yaptığımız bire bir görüşmelerin de hem bizim için hem de şehrimiz için güzel neticeler vereceğine inanıyorum. Toplantı vesilesi ile bir araya geldiğimiz belediye başkanları ile de fikir alış verişinde bulunduk. Karamanımız için neler yapabiliriz sorusuna cevaplar bulabilmek adına son derece faydalı görüşmeler yaptık. İnşallah projelerimizi, bu seminer ve görüşmelerde el ettiğimiz bilgiler ışığında hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye başlayacağız. Karamanımız için gecemizi gündüzümüze katacağız. Ben bu vesile ile değerli hemşehrilerime selam ve sevgilerimi sunuyorum, esenlikler diliyorum” dedi.

banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hikmet ÖZGÖREN
Hikmet ÖZGÖREN - 11 ay Önce

Aleyküm selam ALLAH yar ve yardımcınız olsun İNŞAALLAH yiğitlerim. Başkanım

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22