banner56

CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver'den Ramazan Ayı Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Ramazan ayının gelmesi münasebetiyle yazılı bir mesaj yayımladı.

CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver'den Ramazan Ayı Mesajı

Ünver yayımlamış olduğu yazılı mesajında,

"Ne mutlu ki; onbir ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmuş bulunuyoruz. Bizi Ramazan'a sağlık ve afiyet içinde kavuşturan Yüce Allah'a ne kadar şükretsek azdır. 

Birlik ve beraberliğin, kardeşliğin, yardımlaşmanın, hoşgörü ve tahammülün en üst seviyede yaşandığı Ramazan ayında "oruç" ibadetiyle Yüce Mevla'ya kulluk vazifesini yerine getirmeye çalışan tüm Müslümanların oruçlarının makbul ve kabul edilmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.

Ramazan ayı ülkemize ve tüm insanlığa güzellikler, mutluluklar ve bolca huzur getirsin; bu mübarek ayda Allah'ın rahmeti ve bereketi bizimle olsun; Allah hepimize kötülüklerden ve fenalıklardan arınmayı nasip etsin inşallah.

Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.)'in başının rahmet, ortasının mağfiret ve sonunun kurtuluş olduğunu müjdelediği bu mübarek ayın, koronavirüs salgını nedeniyle zor günler geçiren tüm dünya ve insanlık için de Hazreti Peygamberimizin hadisinde müjdelediği gibi kurtuluşa vesile olmasını diliyorum.

Rahmet ve bereket ayı olan nice Ramazanlara ulaşmak temennisiyle; hoş geldin ya Şehr-i Ramazan..." dedi.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22