banner56

Chp Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan ÜNVER Köy Köy Geziyor

Milletvekili İsmail Atakan ÜNVER Seçim Çalışmaları Münasebeti İle Karaman'ın Bütün İlçe ve Köylerine Ziyaretlerde Bulunuyor

Chp Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan ÜNVER Köy Köy Geziyor

Türkiye 2019 yerel seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmaları sahada son hız devam ediyor.

CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Kazancı’ya gitti. Burada coşkuyla karşılanan Ünver; “Kazancı’da kadınlar duruma el koymuş. 31 Mart’ta bahar devam edecek.” dedi.

31 Mart yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, Kazancı’da hemşehrileri ile buluştu. CHP Kazancı Belediye Başkan Adayı Uğuz Tekin’e destek vermek için beldeye giden Ünver, coşkulu bir şekilde karşılandı. Çatalbadem Mahallesi’nde kadınların yoğunlukta olduğu kalabalık bir gruba seslenen Ünver; “Görüyorum ki Kazancı'da kadınlar duruma el koymuş. Kazancı'da da bahar devam edecek.” diye konuştu.

Kazancı’da yaptığı hizmetlerle tüm hemşehrilerinin rızasını alan Uğuz Tekin’in, bu hizmetlere kaldığı yerden devam edeceğini belirten CHP Karaman Milletvekili Ünver sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Sizler çevre köylerin, kasabaların imrenerek baktığı bir belediyecilik anlayışıyla yönetildiniz. 31 Mart seçimlerinde bu anlayış devam edecek ve yayılacak. Önce Karaman’a bahar gelecek, sonra Türkiye’ye. Her bir yurttaşımızın aşının ve işinin olduğu, hiçbir yurttaşımızın gelecek endişesi taşımadığı, çocuklarımızın, gençlerimizin, kadınlarımızın geleceğe güven ve umutla baktığı günler yakındır. Bunu, bugün burada bizi coşkuyla karşılayan, bizden desteğini ve güvenini asla esirgemeyen sizlerle birlikte başaracağız.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 3 ay Önce

Bu şahıs nerenin vekili bu milletin oy verdiği cumhurbaşkanının yemin töreninde ayağa kalkmayan bir şahsa Karamanda vekil gözüylemi bakılıyor

SIRADAKİ HABER