banner56

Başkan Çağlayan, "Cumhur İttifakı Konusunda Hassasiyetimizi..."

Ak Parti Karaman İl Teşkilatı Ağustos Ayı Danışma Meclis Toplantısı, Ak Parti Teşkilatı Binasında Gerçekleştirildi. Toplantıda gündeme dair konularda ele alındı.

Başkan Çağlayan, "Cumhur İttifakı Konusunda Hassasiyetimizi..."

Ağustos ayı danışma meclis toplantısına AK Parti Karaman İl Teşkilatı Başkanı Abidin Çağlayan, AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar ve İl Genel Meclis üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, Başyayla Belediye Başkanı Ahmet İpek, Sudurağı Belediye Başkanı Derviş Mehmet Ceyhan, Akçaşehir Belediye Başkanı Hikmet Yirşen, Kazancı Belediye Başkanı Muhittin Tuncel, AK Parti İl, İlçe, Belde, Kadın ve gençlik teşkilatları yönetim kurulu üyeleri ve Mahalle başkanları katıldı.

Toplantıda Belediye Başkanları ve İl Genel Meclis Başkanı yaptıkları icraatlerini anlatırken kademe başkanlarıda çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Selman Oğuzhan Eser, "Şeffaf siyaset önceliğimiz olmuştur."

Daha sonra söz alan Milletvekili Eser; “ Karamanımız için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor, AK Parti ailesi olarak 18 yıllık siyasetimizde şeffaf siyaset önceliğimiz olmuştur, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu şeffaf siyaseti ile yola koyuldu ve bu şekilde memleketine ülkesine hizmet etme şerefine nail oldu.” Dedi ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Abidin Çağlayan, "Cumhur ittifakı konusunda hassasiyetimizi koruyarak..."

Toplantıda son olarak sözü alan il başkanı Abidin Çağlayan; “ Karamanlı hemşehrilerimizin istek ve şikayetleri bizim için çok önemli her fırsatta teşkilatımız ve vekillerimiz ile birlikte vatandaşlarımız ile bir araya gelmeye onları dinlemeye çalışıyoruz. Kurumlardaki çalışmaları yakınen takip ediyoruz, Karaman da devam eden yatırımlar ve hizmetler adına Milletvekillerimiz ile birlikte sürekli iletişim halindeyiz, AK Parti teşkilatı olarak mahalle ve köy temsilcilerimiz bizim için çok önemli onlar teşkilatın parmak uçları vatandaşlarımıza ulaşabilmek ve onları dinleyebilmek adına teşkilatımızın her bir neferi ile durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Güncel konularımızdan bir diğeri ise Belediye Meclisi konusunda bağımsız üye Emir Musa Beydilli’nin üyeliği hakkında YSK ya yaptığımız başvuru ile dava süreci Beydilli’nin mazbatasını alarak sıradaki AK Parti Belediye Meclis Üyesine verilmesine karar vererek üye sayımız tekrar 17 ye çıkmıştır. Biz AK Parti olarak Cumhur ittifakı konusunda hassasiyetimizi koruyarak Karaman için bir çivi dahi çakılacaksa bunun için elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

Başkan çağlayanın konuşmasının ardından Divan toplantıyı sona erdirdi.

Karaman Haber

banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22