banner56

Baba - Oğul Birlikte Mazbata Aldılar

Karaman Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanlığına Seçilen Savaş KALAYCI ve Babası Ahmet KALAYCI Mazbatalarını Birlikte Aldılar

Baba - Oğul Birlikte Mazbata Aldılar

Geride bıraktığımız 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinin Adayı Savaş KALAYCI, vatandaşın iradesi ile Karaman Belediye Başkanlığı'na seçildi
Yapılan itirazların ardından sonunda sonuçlar resmi oldu ve Savaş KALAYCI Karaman'ın halk tarafından seçilmiş Belediye Başkanı oldu.

Savaş KALAYCI'NIN babası Ahmet KALAYCI'da yerel seçimlerde ikamet ettiği mahallesinde tekrardan muhtar adaylığı koymuş ve yine 5. dönem muhtarlığına seçilmişti. Savaş KALAYCI ve Babası Ahmet KALAYCI mazbatalarını almak için birlikte Karaman Adliyesine geldi. Baba oğul mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Nur Bilge CEVAHİR'den aldı.

"Karaman İçin 7/24 Çalışacağız"

Karaman Belediye Başkanı Savaş KALAYCI ve babası Ahmet KALAYCI mazbatalarını aldıktan sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. 

Karaman Belediye Başkanı Savaş KALAYCI “Karaman her zaman bizim için sevdamız oldu. Babamın muhtarlıkta bu 5’nci dönemidir. Baba oğul olarak memlekete hizmet etmek güzel bir duydu. İnşallah memleketimize hayırlı işler yaparız. Halkımızın güvenini boşa çıkarmayız. Bunun için 7/24 çalışarak gecemizi gündüzümüze katacağız. En kısa sürede Karaman’ımızı marka kent haline getireceğiz” dedi.

"Topril Olmazda İster İstemez Mahallesini Gözetir"

Baba Ahmet KALAYCI Belediye Başkanı seçilen oğluna görevinde başarılar diledi.

O sırada bir gazeteci "Oğlunuz belediye başkanı oldu, mahallenize torpil bekliyor musunuz?" sorusuna “Torpil olmazda ister istemez mahallesini gözetir” diye konuştu.

Karaman Belediye Başkanı Savaş KALAYCI ve Babası Ahmet KALAYCI'nın ardından meclis üyeleride mazbatalarını alarak tebrikleri kabul ettiler.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 20:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER