banner56

AKP İl Başkanı Abidin Çağlayan'dan Sert Tepki Geldi "İcraat Yapın İş Yapın İş"

Karaman Ak Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan gündeme dair oldukça sert açıklamalarda bulundu. Beledliye Başkanı'nın söylemlerine karşı tweetter'de yaptığı sert açıklamalar gündeme bomba gibi oturdu.

AKP İl Başkanı Abidin Çağlayan'dan Sert Tepki Geldi "İcraat Yapın İş Yapın İş"

Adalet ve Kankınma Partisi Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan tweetter'dan sert açıklamalarda bulundu.

Başkan Çağlayan atmış olduğu tweet'lerde,

"Belediye Başkanı önceki dönem AK Partili Belediye yönetimlerini yandaşı yoldaşı kayırmakla, belediye kaynaklarını ceplerine atmakla hortumlamakla suçlamaktadır. Bu ağır ithamlar yenilir yutulur değildir."

"Sayın başkan Karaman halkı size mührü ve anahtarı teslim etti, belediyenin tüm evrak ve belgeleri elinizde, tespit ettiğiniz suç ve suçlular varsa göreviniz gereği size düşen suç duyurusunda bulunarak suçluların yargılanmasını sağlamak."

"Sayın başkan boş boş konuşmayacaksın, hele iftira hiç atmayacaksın çünkü size yakışmaz, iftira atmak ne inancımızda nede töremizde vardır. Milletimizin sizden beklediği laf yapmak değil gereğini yapmanızdır."

"Sayın başkan varsa suçlular hakkında davanı aç sonuna kadar yanındayım ve bu davanın takipçisi olacağım. Ortada suç yoksa lütfen boş boş işlerle Karaman’ı oyalamayın. İcraat yapın iş yapın iş!. Karamanın sizden beklentisi budur.” fadelerinde bulundu. ifadelerine yer verdi.

Karaman Haber

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2019, 09:50
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22