banner56

AK Parti, Kazımkarabekir İlçe Kongresi 8 Mart'ta Yapılacak

AK Parti Kazımkarabekir İlçe Başkanı Yusuf Çetin, Kazımkarabekir’li hemşerilerimizi AK Parti'nin Kazımkarabekir ilçe kongresine davet etti.

AK Parti, Kazımkarabekir İlçe Kongresi 8 Mart'ta Yapılacak

Çetin yapmış olduğu açıklamada, "Ak Parti siyasi hayatına başladığı 14 Ağustos 2001 tarihinden itibaren aziz milletimize vadettiği demokratikleşme, refah, kalkınma, lider ülke olma, büyük medeniyetimizi geleceğe taşıma yolunda başarılı bir şekilde hizmet yürüyüşüne devam ediyor. Ak Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve bu büyük davaya inanmış kadrolarıyla birlikte kimsenin hayal bile edemediği atılımlar gerçekleştirilmiştir. Ak Partimizde kongreler yenilenmektir, tazelenmektir, gücümüze güç katmaktır. Kongrelerimiz her zaman; çok güçlü ve geniş katılımlı olmuştur. Partimize halkımızın teveccühü ve güveni artarak devam etmektedir.

8 Mart Pazar Günü saat 13:00'da KazımKarabekir İlçe Kongremizi inşallah gerçekleştireceğiz. Bu heyecana, bu coşkuya, bu büyük demokrasi şölenimize tüm KazımKarabekir’li hemşerilerimizi davet ediyoruz.
Yüce Mevlam tüm şehitlerimize Rahmet, Gazi'lerimize şifa versin. Her türlü mücadeleyi yapan Kahraman Mehmetçiklerimizin yar ve yardımcısı olsun, muzaffer kılsın." ifadelerine yer verdi.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22