banner56

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan'dan Hayvan Yeri Projesi Çıkışı

Adalet ve Kalkınma Partisi Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan hayvan yeri projesiyle ilgili açıklama yaptı.

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan'dan Hayvan Yeri Projesi Çıkışı

Yapılan açıklmada projenin bir AK Parti projesi olduğunu belirten açıklamada, "19 Aralık 2018 tarihinde Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan ile KOP İdaresi arasında imzalanan Karaman’ımıza hayvan pazar yeri kazandırılması protokolü ile başlayan proje 09 Aralık 2019 tarihli Belediye Meclisince hayvan pazarının plan olarak yeri kesinleşmiştir.

Proje KOP İdaresi tarafından sağlanan hibe ile birlikte Karaman Belediyesi tarafından gerçekleştirilecektir.

Karaman’ımıza kazandırlımasında emeği geçen Önceki dönem Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan Bey'e, Milletvekilimiz Recep Şeker Bey'e, Milletvekilimiz Selman Oğuzhan Eser Bey'e, KOP Başkanımıza ve İdaresine ve projeyi devam ettiren Belediye Meclis Üyelerine Belediye Yönetimine teşekkür ederiz.

Karaman’ımıza hayırlı olsun." ifadelerine yer verildi.

banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilara Can
Dilara Can - 10 ay Önce

Bu zamana kadar aklınız nerdeydi acaba yapılan her projeye bizimdi diyorsun projendi madem yapsaydın. Başkan Savaş Kalaycı bunu kabullenin artık.

Sefer karaduman
Sefer karaduman - 10 ay Önce

Abidin abimizi tanır ve severim ama bu çıkışı olmuş mu yani Savaş başkanımızın adaylık tarihine bakarsak 2018 kasımın ilk haftası seçim manifestosu hala haber arşivlerinde Karamanlılar akıllı insanlar Abidin abi hemen bendeki face tarihçesine baktım dediniz gibide değil. Ha madem bu kadar tarih sempatiniz var o zaman doğal gazıda Halil İbrahim hoca getirdiydi niye bunuda söylemiyoruz. Ertuğrul başkana seçim zamanı hali hattını bile sormamışlardır akpliler eminim çünkü Akp zihniyeti gideni hep karalamıştır nedense hizmet olsunda ismi önemli değil kimin yaptığının memleket bizim

Ahmet Taş
Ahmet Taş - 10 ay Önce

Onlar konuşmaya devam etsin...Savaş başkan da yapsın...Allah yolunu açık etsin Savaş başkanım....

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22