Karaman’a bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere gelen Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, sırasıyla Valilik ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.Valilik binası önünde karaman Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim, AK Parti Karaman Milletvekilleri Selman Oğuzhan Eser ve Osman Sağlam, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ile KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Gavgalı ve daire müdürleri tarafından karşılandı.Bakan Şimşek, Valilik Şeref Defteri'ni imzaladıktan sonra Vali Sarıibrahim’in makamına geçerek ilde yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı. AK Parti İl Başkanlığına da ziyarette bulunan Şimşek, partinin Karaman İl Başkanı Murat Öztürk, belediye başkan adayları ve teşkilat mensuplarıyla buluştu.Partililer ve vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektiren Bakan Şimşek, daha sonra bir otelde düzenlenen ‘İş Dünyası’ toplantısında sanayici ve iş adamlarıyla bir araya geldi. Bakan Şimşek, buradaki toplantının ardından Karaman’dan ayrıldı.
GÜNDEM
Yayınlanma: 19 Mart 2024 - 16:07
Güncelleme: 19 Mart 2024 - 16:07
SİY Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Karaman'da
Karaman’a bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere gelen Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, sırasıyla Valilik ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.
GÜNDEM
19 Mart 2024 - 16:07
Güncelleme: 19 Mart 2024 - 16:07
EDİTÖR
![Karaman Haber](https://www.karaman.org/images/yonetici/2023/01/karaman-haber-8569.png)
2003 yılında yayın hayatına başlamıştır. Karaman ve ilçerinden güncel haberlerin bulunduğu yerel tanıtım ve haber sitesidirç
İlginizi Çekebilir