Sepet Teslim "Sıfır Vaka" Güvencesiyle Siparişlerinizi Sağlıkla Sizlere Ulaştırıyor

Karaman'ın Türkiye'ye açılan ve yüzde yüz yerli ve milli uygulaması Sepet Teslim pandemi sürecinden bu yana sıfır vaka ile siparişlerinizi sağlıkla taşıyor.

Reklam
Sepet Teslim "Sıfır Vaka" Güvencesiyle Siparişlerinizi Sağlıkla Sizlere Ulaştırıyor
06 Mart 2021 - 15:31 - Güncelleme: 06 Mart 2021 - 15:45
Yüzde yüz yerli ve milli imkanlar ile Karaman'da temelleri atılan Sepet Teslim mobil uygulaması, yeni tip korona virüs covid-19'un tüm dünyayı etkisi altına almasından bu yana siparişlerinizi sağlıkla taşıyor. Siparişlerinizi verdiğiniz andan itibaren hazırlanma ve teslimat süreci titizlikle işleniyor. Kuryelerin her gün mesailerine başlamadan önce ve gün içerisinde en az iki kez ateşleri ölçülüyor, HES kodları kontrol ediliyor. Şirket içerisinde sosyal mesafe kurallarına son derece dikkat ediliyor ve maskesiz personelin çalışmasına izin verilmiyor. Ayrıca kapasitenin üzerinde misafir kabul edilmiyor ve maskesiz ziyaretçiler şirkete alınmıyor. Sepet Teslim sıfır vaka ile siparişerinizi sağlıklı ve güvenli bir şekilde kapınıza kadar taşımaya devam ediyor.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Faruk Unver
    4 ay önce
    Zor geçen bu pandemi günlerimizde siz Sepet Teslim Ailesine çok teşekkür ederiz. Hiç şüphe duymadan gönül rahatlığıyla alışveriş yapıyoruz. Kurye arkadaşlara tek tek teşekkür etmek isterim. Varsın siparişimiz geç gelsin yeter ki sizlere bir şey olmasın.