Sepet Teslim Manavgat'a Destek İçin Yola Çıktı

Karaman'ın markası Sepet Teslim afet bölgesi Manavgat'a giderek yardım faaliyetlerinde bulundu.

Reklam
Sepet Teslim Manavgat'a Destek İçin Yola Çıktı
31 Temmuz 2021 - 13:40
Türkiye'nin birçok bölgesinde çıkan yangınların en büyüklerinden birine şahit olan Manavgat'ta yaralar sarılmaya devam ediyor. Ülkenin farklı noktalarından gelen vatandaşlar, sivil toplum kuruluşları, dernekler ve markalar yaraların sarılması için büyük bir hızla çalışıyor.

Bu kapsamda Karaman'ın markası Sepet Teslim'de yaraların hızlı bir şekilde sarılabilmesi için Manavgat'a doğru yola çıktı. Vatandaşlara ve acil yardım ekiplerine destek olmak amaçlı çok sayıda su ve erzak malzemesi yardım bölgelerine ulaştırıldı. 

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Sepet Teslim Genel Müdürü Hasan Aktaş:

"Fark etmeksizin her türlü afette ülkemizin ve milletimizin bekası için daima hazırız. Bizler millet olarak bozulmaz bir bütünü oluşturuyoruz. Dün olduğu gibi bugünde hem manevi hem de milli değerlerimizin gereği en zor günlerde koşarak yardıma gitmeyi kendimize bir görev biliriz. Şimdi hep birlikte ülkemizin çeşitli bölgelerinde çıkan yangınlar sebebiyle oluşan yaralarımızı sarmak için de koşarak gitmeliyiz. Herkesi bu seferberliğe davet ediyoruz. Allah vatanımızı ve milletimizi korusun. Bugüne kadar her zorluğun altından daha da güçlenerek çıkmayı bizlere ihsan eden Rabbimiz bu zor günleri de daha da güçlenerek atlatmayı nasip etsin. Hep birlikteyiz, daha da güçlüyüz!" dedi.
YORUMLAR

  • 0 Yorum