Sivas'ın Gemerek ilçesinde bir sürücü, sel sularının ortasında mahsur kaldı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Sivas'ta akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Sağanak yağmur sonrası Gemerek ilçesinde sel etkili oldu. Hacıyusuf, Kartalkaya, Yeşilöz, Durgunsu, Seydinali, Yeniköy, Küçüktuzhisar ve Karaerkek köyüne giden grup yolu sel suları nedeniyle ulaşıma kapanırken bazı tarım arazileri de zarar gördü. Selin getirdiği toprak yığını yolu kapatınca sürücüler ilerleyemedi. Kamyon içerisinde mahsur kalan sürücü o anları kayda aldı. Etkisi azalan sel sonrası ekipler yolu açmak için çalışma başlattı.
ASAYİŞ
Yayınlanma: 24 Mayıs 2024 - 20:47
Güncelleme: 24 Mayıs 2024 - 20:47
Sel sularının ortasında mahsur kaldı
Sivas'ın Gemerek ilçesinde bir sürücü, sel sularının ortasında mahsur kaldı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.
ASAYİŞ
24 Mayıs 2024 - 20:47
Güncelleme: 24 Mayıs 2024 - 20:47
EDİTÖR
![Karaman Haber](https://www.karaman.org/images/yonetici/2023/01/karaman-haber-8569.png)
2003 yılında yayın hayatına başlamıştır. Karaman ve ilçerinden güncel haberlerin bulunduğu yerel tanıtım ve haber sitesidirç
İlginizi Çekebilir