Şeker Ve Eser Sarıveliler'de Ziyaret Ve Temaslarda Bulundu

AK Parti Karaman Milletvekilleri Dr. Recep ŞEKER ve Av. Selman Oğuzhan ESER Karaman’da ziyaret ve temaslarda bulundu.

Reklam
Şeker Ve Eser Sarıveliler'de Ziyaret Ve Temaslarda Bulundu
28 Temmuz 2021 - 13:39
Dr. Recep ŞEKER ve Av. Selman Oğuzhan ESER, TBMM’nin tatile girmesinin ardından Karaman ilimize gelerek Sarıveliler ilçesini ziyaret ettiler ve çeşitli ziyaret ve temaslarda bulundular.  

Milletvekilleri Dr. Recep Şeker ve Av. Selman Oğuzhan ESER, İl Genel Meclis Başkanı Eyüp Çayır, İl Genel Meclis Üyesi Ahmet BÖYÜK, İl Koordinatörü Ali AKGÜL, AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet TAŞBAŞI ve İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Ali TERLEMEZ’in katılımları ile Sarıveliler ilçesine giderek çeşitli ziyaret ve temaslarda bulundu.

Sarıveliler Kaymakamı Ayşegül EFE’yi makamında ziyaret eden Milletvekilleri ve heyet daha sonra AK Parti Sarıveliler İlçe başkanı Mehmet Canpolat’ı makamında ziyaret etti.
Sarıveliler ilçesinde esnafları ziyaret ederek esnafların sıkıntı ve şikâyetlerini dinleyen Milletvekilleri Dr. Recep Şeker, Av. Selman Oğuzhan Eser ve beraberindeki heyet daha sonra Işıklı, Daran, Koçaşlı, Dumlugöze ve Çukurbağ köylerini ziyaret ederek köy halkı ile buluştu, sıkıntı ve şikâyetlerini dinledi.

Milletvekilleri ve beraberindeki heyet ziyaretlerin ardından Sarıveliler’den ayrıldı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum