banner56

Gençlerin Abisi Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan ESER'den Seçim İle İlgili Açıklama Geldi

Ak Parti Karaman Milletvekili "Gençlerin Abisi" Selman Oğuzhan ESER "Halkımız Her Şeyin En İyisine Layıktır."

Gençlerin Abisi Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan ESER'den Seçim İle İlgili Açıklama Geldi

Karaman'da 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinin Adayı Savaş KALAYCI Karaman'ın yeni belediye başkanı olarak seçildi. Seçim sonuçları ile ilgili Ak Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan ESER'den de açıklama geldi.

“Yerel seçimlerde bizimle çalışan ve bize destek olan dava arkadaşlarımıza, emeği geçen tüm kardeşlerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Halkımız herşeyin en iyisine layıktır. Hizmet edilen bizim değerlilerimiz, hizmet eden ise en kıymetlilerimizdir.

Bizler dün gibi bugün de yarın da Karaman’ımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Allah’ın rızasına lâyık olmak için hemşehrilerimizin gönlünde taht kurabilmek için, birlikte huzura refaha yürüyebilmek ve çocuklarımıza daha iyi bir gelecek sunmak için teşkilatımızla beraber daha çok çalışacağız. Karaman’da milletin evladı, gençlerin abisi; Ankara’da vekili olmaya devam edeceğim. Seçim sonuçları memleketimize milletimize hayırlı olsun.” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 21:01
banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat kürekçi
Suat kürekçi - 9 ay Önce

Afferim ...işte olay bu...kendini bilenlere .gönül kapıları hep açıktır..sağol vekil sağol..kazananı kutlamak bir erdem ve samimiyeti anlatır..sert geçen havayı yumuşatır.. Seni sevmeyen...

E   y
E y - 9 ay Önce

Karamanin lağım kokusu hallolduzun sy vekilim

abdullah şiş-man teprikler vekilim
abdullah şiş-man teprikler vekilim - 9 ay Önce

sizden bunu beklerdim saygı ve sevgiler

Mehmet kılınc
Mehmet kılınc - 9 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun başarılar dilerim

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22