banner56

Ak Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami ŞAHİN Oyunu Kullandı

Mahmut Sami ŞAHİN Öğrencilik Döneminde Simit Sattığı Okulunda, Belediye Başkanlığı İçin Oyunu Kullandı

Ak Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami ŞAHİN Oyunu Kullandı

Karaman'da adaylar oylarını kullanmaya başladı. Ak Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami ŞAHİN ise oyunu öğrenci iken babasının hademe olarak çalıştığı, kendisininde simit sattığı İstiklal İlköğretim Okulunda Belediye Başkanlığı için oyunu kullandı.


AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin, ailesiyle birlikte, saat 10.30'da oyunu kullanacağı İstiklal Ortaokulu'na geldi. Şahin ve ailesi 1006 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

İstiklal Ortaokulu'nda oyunu kullanan Şahin, sonrasında bir açıklamada bulundu. AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Şahin, "31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri başta Karamanımız olmak üzere ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. 4 yıl boyunca simit sattığım, babamın görev yaptığı İstiklal Ortaokulu'nda oyumu annem, babam, eşim ve çocuklarımla birlikte kullandım. Tüm hemşehrilerimi sandığa gitmeye davet ediyorum. Adaylığımız açıklandığı günden bugüne İl Başkanımız, Milletvekillerimiz ve teşkilatımız ile birlikte seçim çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da belirttiği gibi belediyecilik işi gönül işidir. Bu parolayla yola çıkıyoruz." dedi. 

AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin'e İl Başkanı Mehmet Er, Milletvekili Selman Oğuzhan Eser ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Başkan Adayı Şahin çıkışta bir süre vatandaşlarla sohbet etti. Şahin daha sonra ailesiyle birlikte okuldan ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22