KARAMAN Karaman Haber

SATILIK : Mersin Bozyazı’da 3 Katlı Triplex Villa 325.000 TL

SATILIK : Mersin Bozyazı’da 3 Katlı Triplex Villa 325.000 TL
53
11 Eylül 2018 - 13:17

Mersin’in Bozyazı ilçesinin Gözce mahallesinde bir tarafı denize diğer tarafı ana yola sıfır site içinde ki evimizi sağlık sebebiyle uygun fiyata satıyoruz.

İLETİŞİM : 0542 471 08 35

Evimiz Anamur’a 33 Km uzaklıktadır,Denize Sıfırdır,Bir tarafımız dağ, orman, diğer tarafımız deniz, sessiz, sakin, huzurlu bir cennet. Lakin havanın nemi sağlığımızı olumsuz yönde aşırı derecede etkiledi, satmayı düşünmemizin tek nedeni budur.

Ev 149,5 metre kare, ayrıca 40 metre kare hobi bahçemiz vardır. Evimiz üç katlı(triplex), 4 oda bir salon iki banyo, iki ardiye, iki gömme dolabı var. Banyolar duşa kabinli, ev dolaplıdır.

Ayrıca ev Isı Yalıtımlıdır ( Enerji Kimlik Karnesi vardır ) Yazın serin kışık sıcak tutar ,sadece bizim ev laminat parke döşeli.

Oturduğumuz tatil köyü yerleşim rahatlığı bakımından bu bölgenin en rahat yeridir.

Ayrıca son derece bakımlı ve rahattır. Siteler sıralar arasındaki uzaklık ise yaklaşık 17-18 metredir.
Özel olarak tarafımızdan taş işlemeleri ile evin dış kuşağını, su basmasını kendi topladığımız taşlarla işledik.
Evimizin içi, merdiven altını göz alıcı bir şekilde döşedik.

Biz sürekli oturduğumuz için, yani yazlıkçı olmadığımız için herhangi bir bakıma ihtiyacı yoktur.

Ayrıca buradaki tüneller bitmek üzere, sanırım son tünele başladılar. Tüneller bittiğinde Adana-Mersin, Alanya- Antalya trafiği buradan daha yoğun işleyecektir. Yani evin katma değeri artacaktır.

Anamur iskelesine Türkiye’nin en büyük yat limanı yapılıyor, bu da katma değer olarak yansıyacaktır. Ayrıca evimiz dünyanın 8. Harikası olarak tanımlanan GİLİNDİRE MAĞARASINA 23 Km uzaklıkta. . Hobi bahçemizin dışında ön ve arka balkonlarımızda da çiçeklikler imiz, güllerimiz var. Ayrıca evimiz sitenin en başında olduğu için siteye ait ortak kullanımdaki yerleri de biz işliyoruz. Mesela o bölgelere akşam sefaları ektim, özellikle geceleri bizim evin yakınları cennet kokar.

Editör : Bünyamin KATIRCI / KARAMAN.ORG
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorumunuz Yapabilirsiniz.

© Karaman.org Karaman Haberleri Karaman Güncel Son Dakika Haberleri Karaman Bilgi Karaman Tarih Karaman Canlı Yayın Karaman Nöbetçi Eczanel Karaman Tv