banner56

Karaman'ın Sağlık Yöneticileri Ayrancı'da

İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun, Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Celalettin Büyükboyacı ve Başkan Yardımcısı Cemal Korkmaz Karaman'ın Ayrancı ilçesindeki çalışmaları yerinde takip etti.

Karaman'ın Sağlık Yöneticileri Ayrancı'da

İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun, Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Celalettin Büyükboyacı ve Başkan Yardımcısı Cemal Korkmaz Ayrancı İlçesindeki sağlık hizmetlerini ve Dünya’yı etkisi altına alan yeni tip korona virüs (Covid-19) çalışmalarının İlçedeki çalışmalarını yerinde görmek amacıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyaret sonrası İl Sağlık Müdürü ve Hizmet Başkanları, Ayrancı İlçe Entegre Hastanesi yönetici ve personeliyle bir toplantı gerçekleştirdi. Kurşun; Hastane yöneticilerinden İlçede yürütülen sağlık hizmetleri ve filyasyon konusunda bilgiler aldı. Diğer yandan İlçeye bağlı Köylerde bulunan Aile Sağlığı Merkezleri ve diğer sağlık tesislerinin yatırım ve tadilat işlerini yerinde inceleyerek yapılan yatırımlar hakkında bilgiler aldı.

Son olarak İlçede görev yapan personellerle sohbet eden Kurşun personelin talep ve önerilerini dinleyerek bölgeden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2020, 16:31
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22