banner56

"İyi günde kötü günde Her Zaman İnsanlığın Yanında Ol"

Türk Kızılay Derneği Karaman Şube Başkanı Adem Küçükyarma, "İyi günde kötü günde Her Zaman İnsanlığın Yanında Ol" kampanyası ile ilgili yazılı açıklama yaparak, "Milletimizi kampanyamıza sahip çıkmaya davet ediyorum" dedi.

"İyi günde kötü günde Her Zaman İnsanlığın Yanında Ol"

"Milletimizi kampanyamıza sahip çıkmaya davet ediyorum"

Türk Kızılay Derneği Karaman Şube Başkanı Adem Küçükyarma yaptığı açıklamada ;

Ülkemizin ve dünyanın en köklü sivil toplum kuruluşundan biri olan Türk Kızılay, 151 yıldır insan onurunun korunması ve  ıstırabının dindirilmesi için devletine yardımcı kuruluş olarak çalışmalarını sürdürüyor. Ulusal ve uluslararası alanda ihtiyaç sahibi insanlara her koşulda milletimizin merhamet elini uzatan Türk Kızılay, tüm bu çalışmalarını toplumdan aldığı güç ve destekle gerçekleştiriyor. Kızılay, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yürüttüğü Barış Pınarı Harekâtı’na insani yardım çalışmalarıyla destek olmaktadır. Dünyaya, Türkiye’nin insani yardıma ihtiyaç duyan hiç kimseyi aç ve açıkta bırakmadığını göstermek adına yürüttüğümüz çalışmalara verilecek destek büyük bir önem taşımaktadır.

Türk Kızılay, bu amaçla “İyi günde kötü günde Her Zaman İnsanlığın Yanında Ol” sloganıyla yardım kampanyası başlatmıştır. Siz değerli  vatandaşlarımızın desteğini alarak daha fazla ihtiyaç sahibinin yarasını saracağız. 

Ülkemizin birlik ve beraberliğe her zamankinden fazla ihtiyacı olan bu dönemde Barış Pınarı Harekatı kapsamında düzenlediğimiz  “Her Zaman Yanında Ol” Yardım Kampanyamıza desteğinizi bekler, tüm ihtiyaç sahiplerinin yanında olmanızı dileriz.

Ayni ve nakdi bağış yapabilecek vatandaşların, www.kizilay.org.tr web adresinden, bankalardaki Kızılay hesaplarından ve Karaman Şube aracılığıyla ( Tel : 0338 213 11 50 ) aracılığıyla bağışlarını ulaştırabileceği ayrıca  SMS yoluyla bağış yapmak isteyenlerin "HİLAL" yazıp 2868'e mesaj göndererek 10 lira bağışta bulunabileceği, ayrıca ücretsiz olan 168 çağrı merkezinden de kampanya hakkında bilgi alıp bağış yapılabildiği ifade edildi.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22