banner56

Rüyada Yatılı okul görmek

Rüyada Yatılı okul görmek
Rüyada kendinizi yatılı bir okulda görmeniz; öğrenci iseniz okul hayatınızda elde edeceğiniz başarıya ve mutluluğa, ticaretle uğraşıyorsanız; kazancınızın artacağına, rüyada yatılı bir okulda öğretmenin ders verdiğini veya kendinizin öğretmen olduğunuzu görmeniz; rahatlığa, mutluluğa, rütbenizin yükseleceğine, çevreniz tarafından çok sevilen bir kimse olacağınıza, ders aldığınızı görmeniz; başarılarınızın devamlı olacağına, başarı elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada yatılı bir okulda bulunduğunuzu ve bir ranzada uyuduğunuzu görmeniz; yorgun düştüğünüze ve dinlenmeye ihtiyacınız olduğuna, sırt üstü uyuduğunuzu görmeniz; kuvvet ve kudrete, hasta için şifa bulmaya delalet eder.

Rüyada yeşillikler içinde bir yatılı okulda bulunduğunuzu görmeniz; talihinizin açık olduğuna, başarılarınızın devamına, muradınıza ereceğinize, hayatınızda başarılı olacağınıza delalet eder.

Rüyada metruk bir yerde yatılı okulda olduğunuzu görmeniz; bir kimseden nasihat alacağınıza, sevdiğiniz kimselerle tartışmaya gireceğinize, rızkınızın azalacağına, üzüleceğinize, dikkatli olmanız gerektiğine bir uyarıdır.

Rüyada yatılı bir okul kazandığını görmek, sevinç ve başarıya işarettir.

Source: Rüya Tabiri Y
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2013, 15:29
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22