banner56

Rüyada yatalak hastanın iyileştiğini, yürüdüğünü görmek

Rüyada yatalak hastanın iyileştiğini, yürüdüğünü görmek
Rüyada yatalak hastanın iyileştiğini, yürüdüğünü görmek; bir takım aksaklıklar nedeniyle rafa kaldırdığınız işlerinizin düzeleceğine, sonuca ulaşacağına, kar edeceğinize delalet eder. Yine yatalak bir kimsenin rüyada yürüdüğünü görmek; bir yolculuğa çıkacağınıza, yolculuktan kar elde ederek döneceğinize, işlerinizdeki verimin artacağına, yükseleceğinize delalet eder.
Rüyada yatalak hasta bir kimsenin görülmesi çeşitli şekilde tabir olunur: yatalak kimsenin yürüdüğünü ve yeşillik bir alanda bulunduğunu görmeniz; zorda olan işlerinizin engellerinin ortadan kalkacağına, muradına ereceğinize, elinize oldukça iyi bir miktar para geçeceğine, yatalak hastanın harap bir yede olduğunu görmeniz; işlerinin altından kalkamayacağınıza, bir süre daha sıkıntılar yaşayacağınıza, yardıma ihtiyaç duyacağınıza delalet eder.
Rüyada yatalak bir kimseyi ziyaret etmeniz, durgunluğundan dolayı üzüldüğünüz işlerinizin artık açılacağına, kazancınızın yine eski seviyesine çıkacağına, borçlarınızı da kolaylıkla ödeyebileceğinize işarettir.
Rüyasında hastalandığını yatalak olduğunu görmek sağlığın iyi olduğunu anlatır. Pek nadir hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yattığını gören yola gidecek demektir.
Source: Rüya Tabiri Y
Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2013, 10:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hestsmın iyleştiyni gördüm gerçekte iyleşmi
Hestsmın iyleştiyni gördüm gerçekte iyleşmi - 4 ay Önce

SIRADAKİ HABER